Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mass Effect 2

moriQ

Öne çıkan mesajlar

background, karakterinin sınıfı, skilleri, davranışları, hepsini sen seçiyorsun normal rpg gibi. shepard sadece seslendirmelerde kullanılmak için sabit bir soyadı. ismini bile sen belirliyorsun yoksa. npc'ler konuşurken şepırd diye sesleniyor sadece.

ve evet me1 oynanmadan bu oyunun %75'i anlaşılmaz. oynanırsa da oyundan kat kat fazla keyif alınır. fellowship'i okumadan two towers'a atlamaktan farkı yok aksi takdirde.
Sosyal ağlarda paylaş

rofl

evet masayla dövmek lazım cidden, ben de en az 15 probe harcıyorum. upgrade için materyal var ama satın alacak para kalmadı.

mantık zaten mükemmel, 15000 gemilik geth donanması tarafından korunan gezegeni bahçede petrol arar gibi sömürdüm. daha da güzeli jüpiter'den büyük gezegenin tümünü iliğine kadar kurutursam ancak 10 tane tüfeğin mermisine teknoloji çıkıyor.

eski oyunda sadece bir noktaya inip o bölgenin madeni bulunuyordu, düşman varsa da savaşmak gerekiyordu. yeni sistem B-E-R-B-A-T. kim düşündüyse norak ile ikea'da buluşturmak lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

probe olayi daha bayik olsada mako dan bin kat daha iyi ve gercekci

aptal aptal maden arayip para aliyroduk bir onceki oyunda

yeni galaksi haritasi, upgradeler, zirhi ozellestirebilmek, her mission sonrasi broekrda saatlerce silah satma derdinin gitmesi filan

begendim ben cogu yeniligi

normandy de guzel olmus, EDI cok tatli :3

diragin age de zibilyon tane side quest yaptim sadece 3 tanesinin sonunda ne oldugunu oyun bitince gorebildim, burda ilk oyunda aldigim akrarlar alakasiz alakasiz yerlerde karsima cikiyor cok hos olmus :3

wiki yi acip "bu herif kimdi lan? haa ben bunu oldurmemistim" filan yaptigim oldu baya, salaklar 3-4 onemli kararin gecicegine soylemsiti press release de ama zibilyon tane geri donen ve paragon oynadigim icin "I owe you sepirdd" diye tesekkrue gelen baya side mission ME1 karakteri var ki daha citadel e gitmedim

combat asiri kolay, direk insanity de basladim yer yer zorluyorda ama hard dan cok normalin ustu bir zorluk, oyunun en piskopat zorlugunun bu kadar kolay olmasi sinir bozucu
Sosyal ağlarda paylaş

Norak said:

arcane said:

Şu mineraller için bir hile var mı? Oyundan bezdirdi.

gezegen başına 20+ probe harcayan tek ben mi varım acep ehah bu sistemi akıl eden designerı masayla dövesim var cidden.

aynen ben de :p
poor diyene kadar saliyorum da poordan sonra 2-3 tane daha probe atip terkediyorum gezegeni

deplete edene kadar sallasam 30u da gecer de :)
Sosyal ağlarda paylaş

oyunda sayısal değer olmaması çok kötü olmuş bence, onun dışında 15 tane probe atmaya gerek yok her gezene oyun sonunda ne yaptım ben dersiniz yoksa, bütün zengin gezegenleri moderate veya poor olana kadar arasanız oyun sonunda bütün upgradelerle birlikte yine resource kalıyor.

vanguard oynuyorum şu anda pek zevk vermiyor denemenizi tavsiye etmem. gerçi ilerde çoşuyordur belki görücez.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...