Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mass Effect 2

moriQ

Öne çıkan mesajlar

• Admin
oyun cok kısaymış 14gb görünce 1 hafta idare eder beni demiştim.
Oyun ve hikaye 1deki gibi güzel kaliteli, ama quest ve ortam 1 de cok daha iyiydi.Bakalım 3nezaman cıkacak hint bölümünde savelerinizi saklayın yazmışlar.

Oyun sonuyla ilgili

Bende Jack,grunt ve legion öldü herkesdemi böyle yoksa seçeneklerine göre değişiyormu?

Sosyal ağlarda paylaş

aralin sitedede ocak yaziyor baska bisey yazmiyor meh

turk oyunculugunun basina gelmis en kotu seydir su aral in ciddiyetsizligi

sims gibi WoW gibi fila naksip dunya ile ayni gunde cikarmaya ozen gostersin demiyorumda en azindan bari "su gun gelicek" diye bir yazsinalr bir zahmet

gerci "wow icin game time card neden gelmiyor?" sorusuna "ya gametime card iki aylik su kadara geliyor, oyunun kendisini satin alinca bir ay cikiyor icinden ole daha ucuza geliyor ondan getirmiyoruz" seklinde epic fail bri aciklama yapmisti calisan kisi, cokta bisey beklememek lazim
Sosyal ağlarda paylaş

bende yarın sabah gibi başlıcam, dragon age gibi herşeyi emerek bitirmek 100+ saat felan sürse oh süper

eastore dan download yarıya geldi yaklaşık, şimdik cerberus dlcsinde 1 yeni npc, kullanmak için extra bir araç falan vardı dimi?(edit hammerhead isminde bir hovertank'mış) CE silahları armırları zaten biliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

çok güzel oyundu hakkaten. 15-16 saat bağladı beni kendine.

bitirmeyen bakmasın. ağırşıpoyler

assuming control!!

tali ile aşk yaşadım hiçbişey görmedim. halbuki ben şepırt ın gözünden görüyorum herşeyi. çok merak ediyodum talinin suit in altında nası bişey var diye.

samara jacob thane ve jack i kaybettim. zaten jacob en başta gönüllü oldu ölmeye dedim öl. jack miranda ile kavga ediyo diye ikisini ayırdım jack öldü. thane zaten hastaydı savaşarak ölmesi iyi oldu. samara da saolsun kendini tüketti. hoş kızını öldüremedik ama olsun. sonraki oyunda da kzını alırım yanıma (:

kalanlar bana yeter aslında. grunt la garrus saolsunlar çok güldürüyolar beni. Legion yanıma çok geç almama rağmen hemen kaynaştık. miranda zaten benim metres. tali ile ayrılıp kendisiyle ilgilenmek istiyorum.

aslında amacım liara yıda aramıza katmaktı. ama kendisine yardımcı olamadım bi türlü. hakkaten o liaranın aradığı observer ı bulan varmı aranızda ????

neyse artık birazdan afterlife a gidip stripper izlerim. ordan vip ye gider dans ve içki. oh nası olsa evrenide kurtarmışım.

releasing control...

Sosyal ağlarda paylaş

29 avrupa içindi sanırım, steam ülkeye bakıp öyle listeliyor olsa gerek.

ben demin başladım da, bugüne kadar gördüğüm en güzel oyun başlangıcıydı sanırım. :)

başlangıç

vakumlanmış normandy güvertesine girince "vışşş" oldum ehu.

bir de lazarus olayı süper, ben fifth element'teki gibi yapacaklar sandım atmosfere girip yanmaya başlayınca ama korumuş aslanım titan mark ix zırh. :P

Sosyal ağlarda paylaş

• Admin

sonla ilgili

legion hack yaptı,2. grubun başınada mordini verdim ilk buluşmada kapıyı kapatırken legion yattı,tekrar grub kurduk mürettebatı kertenkeleye emanet edip yolladım,uçan sivrisineklerden koruması için mirandayı seçtim,2. grubun başınada garusu verdim.Son savaştan sonra benim grubumda olan grunt yıkıntıların altında kaldı,jack 2. takımdaydı oda birtürlü yatmış göstermedi.Bi grunta üzüldüm delikanlı adamdı

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...