Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mass Effect 2

moriQ

Öne çıkan mesajlar

axedice said:
Gavur forumlarında geyiği dönüyor onun

a) Shephard çok feci yaralandığı için lvl1e dönüyor
b) Hafızasını kaybeden shephard oyunun ortasında gerçek kimliğini öğreniyor
c) İkisi birden

şunu yapmak bioware gibi bir firmaya yakışmaz,ne yani KOTOR'da yaptıklarını aynen çok tutmuş bir oyunun devamında mı yapacaklar ? Hafıza kaybetme olayını Bioware bir an düşünmüştür ama sonra,geçti diyip başka bir senaryo yazmışlardır eminim.

Diğeri de olabilecek birşey ama sanmıyorum onu da
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
said:

BioWare tarafından geliştirilmekte olan Mass Effect 2'nin Alpha aşamasındaki videoları GDC 09'da yayınlandı ve bu videolar da İnternet'e sızdı. Videolardan biri combat sistemini, diğeri ise bir ara sahneyi gösteriyor. PC ve X360 platformları için piyasaya sürülecek yapımın, 2010'nun ilk çeyreğinde çıkacağı tahmin ediliyor.

http://www.youtube.com/watch?v=zjQ2CnOplVA

http://www.youtube.com/watch?v=tZ-_MGb25xo
Sosyal ağlarda paylaş

başarısızlıklarını hazmedemeyen Reaperlar 20 gemi yollarlar çok süper gizli silahları vardır bide, dünyadan yola çıkmış filoyla yolda karşılarırlar.. senaryo başlar dındın dırı..

3. oyundada reaperların merkezine dalarız ana liderleri kimse onu yokederiz biter. :D
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:
abı bas gec ok de mesela secenek dıyoki "yapabilicegin birsey var biliyorsun" shepard dıyordki "evet o zaman ne yapman gerektigini biliyorsun oldur kendini!"

NOLUYO LAN BI DAKKA!!!!

o durum rezalet birşeydi.

hadi "üzülme canım" olan one-line dialog, sonra "üzülmene gerek yok, ben hallederim herşeyi" gibi birşey olsa neyse de,
cüce'nin örnek verdiği gibi abuk dialoglar yaşanıyor.

Jadelith said:
eet konuşma seçenekleri aşırı saçmaydı. 2-3 kere oynayınca oyunu bütün seçeneklerin nerdeyse aynı şeyi dediğini görüyodun : )

ama güzel oyundu sonuçta

o neydi ya? dalga geçmek için felan mı öyle koydular?
Sosyal ağlarda paylaş

abi oyunun ona göre ayarlasınlar. misal gothic IIIte o oyun için level1den başlıyorsun ama gothicIIIteki level 1 adamı gothicIIye götürsen yarım saatte bitirir gibi sdf. gothicIIde daha kılıcı adam gibi sallayamayan bir adamla başlıyorsun, gothicIIIte orcların ortasına koşuyorsun ilk saniye itibariyle ama ikisi de level1 sdf
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Şu polis eskisiyle maskeli kızı verin, eski karakterlerden gerine gerek yok.

Ama Şepırt nasıl ölür yahu? Hayır ölmese lvl 40 adamla oyunu koşarak bitirtirmezler adama. Şimdi koca var hiro komandır Şepırttan sonra vasıfsız bir piyada yada sokaktan X kişi olarak bir oyna başlamakta kesmezki adamı?

Save saklamaksa hangi save'i? Son Boss dövüşünden önceki save'i mi? Bende o save vardı. Oyunun bir yerinde "aha oyun bitti, ben şuraya save koydum sakla onu" mu dedide ben görmedim?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...