Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ebay de Viski Koleksiyonunu satabilir miyiz?

bLackcha0s

Öne çıkan mesajlar

euhg... kimse yazmamis ama sivi hic birseyi normal yollarla yurt disina - disini birak icine bile bazi durumlarda - ne postayla, ne de kargo ile gonderebilirsin.

en dogrusu once bunu bir kargo sirketiyle ozel bir durum oldugunu soyleyip ona gore bir fiyat almak olur.

ebay'e koydugunda gerisi kolay.
Sosyal ağlarda paylaş

Viskiler şişede yıllanmaz.O yuzden en uygunu o an vıskıyı ıcmektır.Sısede ne kadar bekletılırse bekletılsın bozulmaktan baska ıse yaramaz.
Ayrıca King George V dedıgınız Blue Label'ın ozellıgı son vıskı olmasıdır.Yanı o vıskı artık uretılmeyecek.Uretılen fabrıka kapandı cunku.Yenı uretılen vıskının adı VI olarak pıyasaya surulur.
Ayrıca likitler aktarmalı yolculukta sadece ucak ıcı dedıgımız durumlarda sorun yaratır.Yanı agzı acılmamıs paketlerde ucaga alabılırsınız.Ama bavulda ıstersenız bır bavul dolusu lıkıt koyun kımse sıze karısamaz.O yuzden kargoda sorun cıkmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

Mülteci said:
Demek ıstedıgım burda ucagın ıcı ıle bavul kısmının farklı olması.Ulkeye gırıste vergı ısı sorun yaratabılır.Onuda ben dusunmeyım ıstersen.Ama eger kısı bunu goze alıcaksa ıstedıgınız kadar lıkıtı bavula koyabılırsınız.

likit koyarsin
sorun deil

AMA ALKOL KONMAZ
siniri var bu isin
hard liquer de 3 sise y sanirim 3 litre yada
bide yane 10000 dolarlik icki koleksiyonu alip
sigortasiz bavulla goturmek nefes fikir olcagindan
Sosyal ağlarda paylaş

bone dıs hatlar termınalınde calısıyorum havalımanı.lımıtlerden haberdarım. tr ye gırıste 4 yetmıslık ya da 2 tane 1 er lıtrelıktır hakkın. ama gıdecegın ulkede ıste degısıyor bu durum.aslında cogu avrupa bırlıgı uyesıne sadece 1 karton sıgara ve bır lıtre ıckı sokma hakkına sahıpsın.bende dedım lımıtlerde sorun cıkabılır ulkeye gore.ama benım ılk bahsettıgım olay tamamen ucagın kargo bolumuyle ılgılıydı.
Sosyal ağlarda paylaş

Mülteci said:
bone dıs hatlar termınalınde calısıyorum havalımanı.lımıtlerden haberdarım. tr ye gırıste 4 yetmıslık ya da 2 tane 1 er lıtrelıktır hakkın. ama gıdecegın ulkede ıste degısıyor bu durum.aslında cogu avrupa bırlıgı uyesıne sadece 1 karton sıgara ve bır lıtre ıckı sokma hakkına sahıpsın.bende dedım lımıtlerde sorun cıkabılır ulkeye gore.ama benım ılk bahsettıgım olay tamamen ucagın kargo bolumuyle ılgılıydı.

öm attım :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...