Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Multiplayer FPS sorusu

Bone

Öne çıkan mesajlar

Multiplayer FPS oynamak istiyorum, ama son zamanlardaki durumları felan bilmiyorum.
Multi'lerin durumunu takip eden vardır diye sorayım dedim.

Elimdeki orjinal oyunlar şunlar:
http://www.gamespot.com/users/QAOSbringer/games_table?platform=5&user=QAOSbringer&mode=own

Acaba Quake Wars mu oynasam diye düşündüm. Bu sıralar popülaritesi nasıldır acaba? oynayan felan var mı?
Sosyal ağlarda paylaş

quake wars bildiğim kadarıyla patladı. hatta oyunu insanlar oynasın diye maymunluklar falan yaptılar bi ton, abuk subuk trailerlar hazırladılar "bakın bizim oyunda bunlar vay hehehe" şeklinde.

bencede şu anda en iyisi bf 2. cod 4 diyenlerde var ama onu multi oynamadığım için bilemicem. ha bide Team Fortress 2.
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:
Battlefield 2142, 2'den sonra çıkmıştı. Acaba 2142 mi tercih edilmeli, 2 mi?

vallahi çoğu kişi 2'yi tercih ediyor 2142 yerine. ben 2142 oynamadım açıkçası ama oyun okadar çabuk çıktıki ve ss'lere falan baktığımda sanki bf 2 üzerine 2142 modu yapılmış gibi bir havası var zihnimde. ayrıca istatistiklerde şu anda 2'nin daha çok tercih edildiğini gösteriyor hatta şöyle kanıt bile koyabilirim;

tabi cod4 açık ara önde:)
Sosyal ağlarda paylaş

cs: s oynayım dedim, sevemedim.
çok kötü serverlar var ya.

örneğin bir tanesinde oyunu quake gibi yapmaya çalışmışlar, ölünce rastgele bir yerde spawn oluyorsun.
ama quake'in aksine, menüden silah seçmek zorunda olduğun için, spawn olur olmaz ölebiliyorsun çabucak. silah seçmeyle uğraşmak epey vakit ve dikkat yiyor.
daha da güzeli, spawn olduğun yerde rakip taraf da spawn olabiliyor, daha ne oldu ne bitti anlamadan kendini karşı takım oyuncuların arasında buluyorsun.
quakede olan bunda olmayan bir diğer şey de, spawn olan oyuncunun parıldamaması. farketmiyorsun spawn olduğunu, böyle invisibility'den gelmiş gibi oluyor.

aslında cs: s için wc modu olan serverda oynamak lazım. zevkli o mod.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...