Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

20 Şubat Cuma - Lan Party

ZaugnaKhaldun

Öne çıkan mesajlar

kitana said:
ben gelmedimki, eğlenemezki insanlar.

discorium daha iyi bi seçenekti benim için.

memnunum gayet.

keşke 13 ünde yapsaydık.

Ha bayagi eglendik orasi ayri da, discorium'a yakin cevrenle gitmek varken lanparty'e gelmemene birsey denmez zaten, hakkindir gayet de gidersin, her turlu eglenmen onemli sonucta =]]]

Pozitif yorumlar dayayarak drama korukleme operasyonunuzu gururla baltaliyorum, saygilar.

Simdi de bahar kokulu yatagima uzanip guzel bir uyku cekecegim, sevgiler.
Sosyal ağlarda paylaş

cod4 > cod5, ama cücenin cod5i de deneyelim önerisi iyiydi. her halükarda cod5 de piyasadaki pek çok oyundan daha oynanası"ymış". evdeki makine leş olunca, kafeden kafeye cod ve benzeri bilimum teknoloji gerektiren oyun oynuyor olmak üzücü tabii.

güneşin CS oynayışına lafım yok ama bence abi güneş varsa oynayamayalım anlayışını bırakın abi. crematoryumla iceworldde gayet güzel seriler yakalamış, güneşe koşar adım yaklaşıyoduk ki CSye gelicekler QQladığı için nuke'e geçildi. lakin o da sayımızı kaldırmadı falan.

flatoutta 8 kişi oynamak zulüm oldu, nedenini çözemedik. ama problem efedeydi gibi genel bir izlenim hakim.

crematoryum bir yerden sora bayıp wepla yardırdı. lan adamı niye alıyonuz oyuna =) en son baktığımda rhastayla ayar veriyordu sonrasını hatırlamıyorum, survival dövüyorduk leventle.

hentai..

edit: yuoi..
Sosyal ağlarda paylaş

Kaede'nin 4chan'ın daha karanlık kısımlarında basılması üzücüydü tabi sdf
Flatout dışında (Finkel kadar dodge yeteneğine sahip adamla da oynamamıştım, bilmem kaç lan partidir oynuyorum şunu yani) en çok eğlendiğim oyun Laft4Dead'le ki onda da diğer takımdakiler ilk kez oynadığından aslında daha dengeli dağıtsak çok daha fazla eğlenirdik, CoD5 Nazi Zombies oldu. 3 kişi 18 round dayandık (tu) Zaugna uyurken bile CoD'a yetebildiğini gösterdi falan.
Bilgisayarlar iyi, servis biraz şaşkındı (sabahlamış olmalarına veriyorum ama) gene de sıkıntı çıkarmadan hallettiler. Monitörlere hasta oldum.
Sosyal ağlarda paylaş

Zeppelin said:
cod4 >

flatoutta 8 kişi oynamak zulüm oldu, nedenini çözemedik. ama problem efedeydi gibi genel bir izlenim hakim.

edit: yuoi..

YA NE ALAKASI VAR PC BOZUK !!1!1111!!!ONE!!111!

Abi ama harbi pc değiştirdim oturduğum diğer pcde flatout direk hata verdi açılmadı bile neyse 3.de açıldı allaha şükür:P

Ayrıca Jediya ilgi azdı neden kuzularım üzmeyin beni bak !
Sosyal ağlarda paylaş

Bi de adamlar düzeneği kusursuz kurmuş. Lan noluyor diye masama döniyim dedim screwy GİRİŞİ KAPATMIŞ

Jedi güzeldi gene. Her parti de 1 saat falan oynanıyor ne kadar eski olsada.

Flatout da 3 server doldurduk, oynandığı sürece çok zevkliydi ama çabuk baydı.

BF2 iyiydi baya ama sayıca acaip dengesizdi takımlar. Bi de o kadar CoD 4 üstüne objective based fps amacını kaybetti. Herkes kafa kol giriyordu.

CoD 4 süperdi. Ardaya nerf lazım ama.

CoD 5 patlaktı bence. O zombie modu güzel gibi de gerisi yalan.

Dota tayfası sadece 1 maç attı galiba. Teşekkür ediyorum kendilerine.

Left4Dead aşırı zevkliydi ama oyuncu sınırı sinir bozucuydu.

CS de güzeldi yıllara rağmen ama hazırlıksız milletin sığmadığı nuke falan kötü oldu. Bi de güneşe nerf lazım.

VH, Arena, hatta lvling yapan insanlar vardı. Onları burdan kınıyorum. Kın kın kın

CoH da yoktum, yorum yapamam ama anladığım kadarıyla cüce nubları toplayıp tokatlamış

Overall kalabalık ve eğlenceli bi LAN partydi ama oynanıcak doğru düzgün oyun kalmamış. Buna bi çare bulmak lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...