Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Taze druid için normal ve HCler healer spec tavsiyesi lazım

Absolut

Öne çıkan mesajlar

yani üzerinde yeşil fazla yoksa full rare veya ah diorsun epic bişiler alırsan çok kolaydır healerlık

Druid ile uzun süre oynadım genelde tank oldum :D

indir heal bot'u bi elinde pizza diğer elinde mouse click spawmda işe yarar :D

fakat önceden normal dungeon yapman boss taktikleri ve senin konumun açısından tecrübe edinmeni sağlar
Sosyal ağlarda paylaş

Living seed çok abartı güclü değil belki ama regrowth spammerler icin harika bi spell

zaten heroic healleyeceksen tankına fln bakıyor neyi kullanıp neyi kullanmayacağın

mesela cok dandik bi tanka gelirsen , healing touchun casting timeını kısaltman ve üstüne +healing verent talentini alman iş görüyor ama benim kişisel tercihim tankın itemler dandikse cok dmg yiyorsa regrowth spamı düsünme yani paso regrowth at ölümüne :D
living seed regrowth un crit rate i sayesinde hep proclayacak ve o her dmg aldığında ekstradan healleyecektir. ayrıca sürekli regrowth spam ettiğin icin nature's grace i dibine kadar kullanacaksın,

iyi bi gearlı bi tanka denk gelirsen zaten coğu zmn lifebloom + revuj u aktif tutman bile yetiyor..
cok gerekirse bi nourish atarsın

benden tavisye bi sekilde yamala kendini naxx 10man e fln 4set bonusu yap tier 7 sonrası ztn
flash of light gibi , revujları doldur targetlere bas nourish (nuriş?) ver nurişi ver nurişi :D

raid veya party healingde revuj kullanmaya bak, ha ani dmg alırsa birileri patlat hemen swiftmendi kafasına, revuj + swiftmend ciddi iyi healliyor ve büyük zmn kazandırıo

raid vs yapacaksan benim tavsiye tranquility talentini al, 4 dakikada bir aoe heal ki 2k~ ticklio fln harika oluyor bilhassa raid dmg arttığı durumlarda hayat kurtarıo (barkskinsiz kullanma ziyan oluo :D)

glyph icin regrowth glyphi sakın ha es geçme
eğerki innervate glyphini alırsan çılgınlar gibi cast yapabilirsin innervate in üzerindeyken ;p patchwerk gibi fightlarda işe yarıyor ama heroic icin gerekli dğil
Sosyal ağlarda paylaş

hotları döşeyeceksin can düştüğü zaman regrowth atacaksın. druid ile spam olmaz zaten paladin gibi değil, spirite dayalı oldugundan during cast regen çok az. hotlar ile tutabildiğin kadar tutmak gerek. gear seçerken de spell power ve spirit abanılıp crit sallanmalı. haste işe yarayabilir ama sırf haste i var diye de item alınmasına gerenk yok. öncelik SP ve spirit.
Sosyal ağlarda paylaş

Longshanks said:
mana sorunu yoksa en yüksek HPS glyphed RG

eet ve fightlar cok da uzun sürmediği icin Regrowth spam <3

revuj revuj regrowth revuj revuj regrowth seklinde de yapabiliorsun bütün raid healingde

çatır çatır da alayına gidiyor =) unbuffed 1200 spirit 1000~ ooc mp5 olunca catır catır gidio +1950 healing i düsük bi tek iştie hehehe
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...