Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

NTV'de seksi var.

Buyse

Öne çıkan mesajlar

said:
burdakilerin sevgililerini merak etmeye başladım

yaw üstünüze alınmayın ama (ya da alının lam bana ne ki?) şu mantığı çözemedim.

"ferrari'si olmayan adam ferrari hakkında yorum yapmasın"
ya da
"formula aracı sürmemiş adamlar tv'de yorum yapıyor ulan! hakkınız yok lan!" demek gibi aptalca bişi be bu..

kız cidden yaşından büyük gösteriyor ve cidden teyze gibi çıkmış. göz var nizam var..

-ulan edebiyat fakültesinde bir bölümde bile okumamış adamlar forumlara cahil cahil yazılar yazıyorlar. ülke ne hale geldi üstad! yasaklayacaksın, kıracaksın parmaklarını bu diplomasızların bak bi da yazıyorlar mı!!
+sus lan dangöz! sanki sen hitabet ve diksiyon kursu aldın da konuşuyon! de hayde! git evine de roman falan yaz. konuşmayı öğren de öle gel!
-oh mon dieu
+yürü lan ecnebi!
Sosyal ağlarda paylaş

onu bunu bilmem.kız teyze gibi falan değil.leşte değil.hani yanımızdan geçse kalbimiz durur demiyorum.ama güzel kız işte.zorlamanın gereği yok :)

makyaj var ps var.yaşından büyük duruo olabilir ki kıza 13 yaşında muamelesi yapılması ayrı bi ilginç

90 lılar 19 89lular 20 yaşında oluyor.ki kızların 14 yaşından itibaren kızların beyin olarak değilde fizik olarak yaşça büyük gösterdikleri gerçek

beğenip beğenmemek ayrıdır.herkesin zevki aynı değil.bu kadar uzun cevap yazılcak bi konu değil ama napalm :)

ayrıca dasaa verdiğin örnekler cko alakasız olmus.ferrarisi olmayan derseki ferrari çok boktan bi araba.kim biner lan buna gibi biş sölese.aynı hesap:)

formula örneği olmamış ama
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:
said:
burdakilerin sevgililerini merak etmeye başladım

yaw üstünüze alınmayın ama (ya da alının lam bana ne ki?) şu mantığı çözemedim.

"ferrari'si olmayan adam ferrari hakkında yorum yapmasın"
ya da
"formula aracı sürmemiş adamlar tv'de yorum yapıyor ulan! hakkınız yok lan!" demek gibi aptalca bişi be bu..

kız cidden yaşından büyük gösteriyor ve cidden teyze gibi çıkmış. göz var nizam var..

-ulan edebiyat fakültesinde bir bölümde bile okumamış adamlar forumlara cahil cahil yazılar yazıyorlar. ülke ne hale geldi üstad! yasaklayacaksın, kıracaksın parmaklarını bu diplomasızların bak bi da yazıyorlar mı!!
+sus lan dangöz! sanki sen hitabet ve diksiyon kursu aldın da konuşuyon! de hayde! git evine de roman falan yaz. konuşmayı öğren de öle gel!
-oh mon dieu
+yürü lan ecnebi!

şimdi bu bi ayar içerikli yazı oldugundan şöyle bi cevap vericem. evet bundan 7 kat güzel sevgilim var ondan konusabiliyorum. canım. gıdıktan öperim.

edik : dasaa sana değil. o senın cevap verdigin arkadaşa yazdım yanlış olmasın.
Sosyal ağlarda paylaş

kimse benim sevgilim çirkin demez ztn.sadece leş diyen sen değilsin.bide sadece bu topicte olan birşey de değil.genel olarak bayan beğenmeme sorunu var buralarda.hadi seninki 7 kat güzel herkesin mi 7 kat daha güzel

senin sevgilinin 7 kat güzel olması resimdeki kızı çirkin yapmıyor ayrıca.yani sen direk ilk cümlemi almısın benim sevgilim daha güzel demişin.olay o değil yani

resimdeki kız sevgilim yada akrabam değil vallahi.ama ne bilim yorumlar samimi gelmio

leş diyenler bu kızla sevgili olup koluna takar gayette gezersiniz gerile gerile
Sosyal ağlarda paylaş

kız için kırmak değil, konulan güzelce bir bayan arkadaşımıza artistlik olsun "ohoooooooo aga bizde alası var" mesajı vermek için yıkıcı eleştriler yapılması akabinde forumun sensible kişilerinin olayı arkadaşların yüzüne vurması ve arkadaşların "ben bunun 10 katına havada karada hacı ooo" modunda devam etmeleri ve benim yüzümde alaycı bir ifade ile içimden "yazık ya.." diyerek foruma bakmam.

olay bu yani.
Sosyal ağlarda paylaş

dogru diyosun.mesela suan senin yaptıgın gibi.uzaktan bakark yazık diyorum.ben coolum olayı.

sanal bir ortamda kendini kanıtlama ihtiyacı duymak iyi birşey deil.

'siz neyi kovalıosunuz neyin peşindesiniz gençler' gibi bi msgın kibarca atmaya calısmışın
Sosyal ağlarda paylaş

evet öyle yapmaya çalıştım.şimdi tamam zevkler ve renkler tartışılmaz ona eyvallah ama resmi konulan kız LEŞ IY BERBAT ÖGH olacak kadar değil çık 100 kişiye sor bu cevabı alırsan ben bu işi bırakırım(hangi işi bırakıyosam).Beğenirsin beğenmezsin ona kimse karışamaz tabii ki.forumun genelinde hakim bu hava hiçbirşeyi beğenmeyip bende herşeyin kralı var imajı vermek ondan dedim
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
poğaça semih teyze gibi gözükmüyor arbatmaya gerek yok ama şu fotoğrafı gösterip 25 yaşında bu kız deseler inanırım, 30da zorlamaya başlar. Ama gerçekten 25 ya da 30 yaşında bir kadına teyze deseniz kafanıza bir şey yeme ihtimaliniz oldukça yüksek.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...