Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

3.0.9 patch

hozceri

Öne çıkan mesajlar

Nerf gelmedi diyen arkadaşlara burdan saygılarımı sunuyorum harbiden hiç nerf gelmemiş Rogue'a. 4.5k AP 33% crit'le şamanın birine poison da varken üzerinde 1.5k muti vuran class ın da bunu denge için yaptık diyen blizz'in de Allah belasını versin=) Ne oynayalım şimdi ? tümde class mı deiştirelim yoksa abuk subuk sub > combat mı denielim nedir? Yine gelip PVE den bahsedicekseniz bu oyunun içerisinde pvp nin de var olduğunu hesap ederek cevap yazınız plox.

Bu salak damage'lerin fazlasını 70 ken yapıyorduk ki o zaman insancıkların HP leride 30-40k larda gezmiyordu.. En düşük HP 18k hadi o seni öldürmeden 1k vurarak bu class'ları bi öldür. Geçtim prot warrior veya feral druid kesme olayını.

Sanırım blizzard ın oyundaki dengeyi sağlama anlayışı bundan ibaret. "PVE DPS tamam pvp ye bi ara bakarız."

ps:Nerf e debuff demiycez.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada titansteel shanker+Librarian Paper Cutterla 1.5k vurman da normal.

O gearle özellikle mutilatele 4500 AP yapman imkansız. Hatta oyundaki en iyi gearle bile unbuffed 4500 AP yapamazsın, deadliness falan lazım. O bile kutarmaz

Benim pve gearde gördüğüm unbuffed en yüksek AP 3900'dü o da shadowdance spec yani her türlü AP modifier'ı dahil.
Sosyal ağlarda paylaş

Wispy said:
Bu arada titansteel shanker+Librarian Paper Cutterla 1.5k vurman da normal.

O gearle özellikle mutilatele 4500 AP yapman imkansız. Hatta oyundaki en iyi gearle bile unbuffed 4500 AP yapamazsın, deadliness falan lazım. O bile kutarmaz

Benim pve gearde gördüğüm unbuffed en yüksek AP 3900'dü o da shadowdance spec yani her türlü AP modifier'ı dahil.

3500 ap var işte adamda. Reflection of Torment açılırsa 4.5k olur. Bunu demek istiyor galiba??

Ama harbi librarian paper cutter nedir? Muti için saçma bir silah.
Sosyal ağlarda paylaş

Cutter ile değil arkadaşım spec deiştirdiğim için o silah elimde =) + 4500 unbuffed olduğunu bi yerde yazmadım nerden çıkardınızki. Buff almamış haliyle bile eski halinde 2,5-3k arasında değişiyordu dmg'lar. Cutter da çok abartı dmg kaybı da görmedim 1.8 dagger'la da çok yakın damage'lar çıkıyor.

1.0 lık dagger'la çekilmiş bi muti videosu vardı şimdi bakıl bulamıycam onla bile adam 1.5k civarı dmg'lar çıkarttırıyordu =)

Bu arada rogue oynayan varmı ki aranızda böyle geniş geniş sallıyorsunuz yok olmaz olamaz gibisinden?
Sosyal ağlarda paylaş

Julifton said:
Cutter ile değil arkadaşım spec deiştirdiğim için o silah elimde =) + 4500 unbuffed olduğunu bi yerde yazmadım nerden çıkardınızki. Buff almamış haliyle bile eski halinde 2,5-3k arasında değişiyordu dmg'lar. Cutter da çok abartı dmg kaybı da görmedim 1.8 dagger'la da çok yakın damage'lar çıkıyor.

1.0 lık dagger'la çekilmiş bi muti videosu vardı şimdi bakıl bulamıycam onla bile adam 1.5k civarı dmg'lar çıkarttırıyordu =)

Bu arada rogue oynayan varmı ki aranızda böyle geniş geniş sallıyorsunuz yok olmaz olamaz gibisinden?

Night Elf Male rogue oynuyorum 21/30/20/ specle (Spec WTFPAWN2v2 de 1150 ratingim var. Ne zaman duel istersen yer söyle sarı şahinle geliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

"As several rogues have noted, despite the tooltip change, mutilate is still doing 50% more damage against poisoned targets. I tested this out using target dummies and grey daggers tonight, and it was unmistakable. 500 damage without poison, 750 damage with poison. A grace period from Blizzard until 3.1.0? "

Worldofming'den

Eve gidince denerim
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...