Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

blizze kolpa atan adam

RaidenXelRu

Öne çıkan mesajlar

Ben hacklendiğimde (2-3 hafta önce) saat 13.00 civarında konuştum gm'le, akşam raidden önce yolladılar itemleri. Hatta, gelmedi diye GM'e ticket attım, mail'i check etti dedi. 5dk önce check ettim yoktu, mail icon'u da yok dedim. Bir daha bak olması lazım dedi. Bakıyorum şimdi dedim; bakmıyorsun, seni takip eden bir gm'imiz var şu an dedi. asdasfa
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:
Ben hacklendiğimde (2-3 hafta önce) saat 13.00 civarında konuştum gm'le, akşam raidden önce yolladılar itemleri. Hatta, gelmedi diye GM'e ticket attım, mail'i check etti dedi. 5dk önce check ettim yoktu, mail icon'u da yok dedim. Bir daha bak olması lazım dedi. Bakıyorum şimdi dedim; bakmıyorsun, seni takip eden bir gm'imiz var şu an dedi. asdasfa

BIGBROTHER IS WATCHING YOU
Sosyal ağlarda paylaş

Khelben said:
RaidenXelRu said:
peki arkadaslar bu olay ne kadar sure aliyor, hacklendim dielim itemlarimi geri istedim kac gunde yapiolar bu kurtarma olayını?

eski sistemde acc kapanıp sana mail falan atıyorlardı çok uzun sürüyordu , yeni sistemle hemen hallediyorlar.

arkadaş "abi hacklendim ne die ticket açim bi de gm gelince yarıdm etsene çevir fln" dedi

dedim ticketa şöyle şöyle yaz gm gelince ben konuşurum.

ama gm bile gelmeden itemları geldi adamın 2 saat sonra
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:
At yalanı sevim inananı gibi bişey olmuş :D

Yok zira ben t7.5 head i tank aldıktan 5 gün sora bumkine dönünce blizz bana 4 ayrı gmle 4 kere "değiştirme süresi 3 gündür" dedi de kaldım öyle o kafalıkla :D
yahu niye sallıyım. çok uzun süre geçmeden almıştım hem bracer hem necklace ı bu şekilde. inanmazsanız inanmayın yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Longshanks said:
Dworgian said:
At yalanı sevim inananı gibi bişey olmuş :D

Yok zira ben t7.5 head i tank aldıktan 5 gün sora bumkine dönünce blizz bana 4 ayrı gmle 4 kere "değiştirme süresi 3 gündür" dedi de kaldım öyle o kafalıkla :D
yahu niye sallıyım. çok uzun süre geçmeden almıştım hem bracer hem necklace ı bu şekilde. inanmazsanız inanmayın yani.

evet bana da 3 gün dendi bi kaç kere degistirmek istedigimde
3 gün geçtiyse gg
Sosyal ağlarda paylaş

Vay be. Bende öyle yanlışlıkla bir mount almıştım. Üstüne bindikten sonra yanlışlık yaptığımı fark ettim. Ticket attım. Artık kullanmışın falan dedi gm.

Ben: İnsanlar boşuna illegal yoldan gold almıyomuş demekki

GM: ...

Ben: ... tabi

Gitti ulan okadar gold boş yere...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...