Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

EA'e iletecegi bisey olan varsa

Penthesilea

Öne çıkan mesajlar

somut demek istemiş aquila.
da oyun yap getir diyorlarmış, yazılımcı adam nasıl tek başına oyun, mod yapabilecek ki. bu işin grafiği var modellemesi var, varda var.
hani en dandik oyun bile (tetris yapmayacaksan) ufak bir ekip istiyor. ki ben cin aliyi bile doğru düzgün çizemem.
Sosyal ağlarda paylaş

simcik ciktim efenim

ilk olarak baya guzel gecti lan mulakat, 3. mulakatimdi bu kaptim en sonunda olayi :P

bekleme salonunda boyle finans firmalari icin bekleyenler var bi, bi de ben varim EA icin, adamlar full suit up gelmisler ben tisort kot falan ehueuhe. Iste sohbet ettik baya, adam brown'a nasil geldinle basladi dallandi budaklandi, ilerde napiyo hayal ediosun kendini, neblim iste grup olarak nelerde calistin 3+ insanla ve bu insanlar seni nasil define eder, bi projede en fazla kac satir kod yazmissindir, hangi dilde en iyisin siralama yap, sonra bu siralamadaki dilleri karsilastirtti. iste toplantida hangi noktalarindan bahsetmemi istersin ozellikle falan filan gibi seyler. bu arada mulakatta en favori oyunlarin soruldugunda tadindan yenmiyo ya, cok keyifli is valla su game development, bi sekilde ucundan kiyisindan girebilmek lazim ya :) Kaan, sana ve Serkan'a buradan en buyuk tesekkurlerimi yolluyorum, yanimda 7/24 dead space oynamaniz sayesinde baya konusacak seyim oldu son donem EA oyunlariyla ilgili ahah

oyun tecrubesi soruyolar bi kere direk, ben iste game theoretical ai calistim hep, hic video game kodlamadim ama oyun environment'indan cok calistim falan dedim, tabi adamlar oyun tecrubesi istiolar yani.

sonuc olarak adamin soyledigi: biz genelde software engineer aliyoruz, bunun bicok alt dali var iste AI, System, Graphics falan.. Zeki, genel bilgisi olan ve isleri cabuk kapicak insanlar aliyoruz ve cok kisi almiyoruz. Eger AI uzerine Software Engineer pozisyonu varsa, direk son tura gecersin hicbi sorun olmadan dedi. Eger sadece genel alimlar yapilacaksa hala cok buyuk sansin var ama iste buradaki eksin daha onceden oyun yapma tecruben olmamasi dedi, ama bu bi sart da degil dedi.

2 haftaya cevap verceklermis, bakalim bakalim. Eger genel alim yaparlarsa pek sansim yok gibi gelio bana, zaten piyangodan cikmisti bu EA isi, olursa da guzel olur tabi :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...