Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Disturbia

Penthesilea

Öne çıkan mesajlar

fede said:
adriana limayı da bi yere kadar anlayışla karşılarım ama rihannaya güzel diye adamın piskolojik sorunları vardır bence. ha topikte denmiş mi denmemiş tabii ki. denmesin diye yazıyorum zaten

umbrella klibinde çorap var. bende çorap fetişiyim(fetişisti diil direk o kavramım o derece). bana göre o klipte güzel. ama saçlarını kesip salak salak giyinince koala pipisine döndüğünü bende itiraf ediyorum hatamı anlıyorum giderayak bu post sonunda hatta neresi güzel lan bu hatunun hakkaten falan diyeyim ki yaranayım
Sosyal ağlarda paylaş

fede said:
adriana limayı da bi yere kadar anlayışla karşılarım ama rihannaya güzel diye adamın piskolojik sorunları vardır bence. ha topikte denmiş mi denmemiş tabii ki. denmesin diye yazıyorum zaten
ben ki beyaz ten manyagiyimdir, rihanna'ya guzel demeyen adam kendinden kusku duysun lan

ayrica ne demek adriana limayi da bi yere kadar anlayisla karsilarim

hoop fede, bak benden yaslisin, sesini yukseltiyosun.
Sosyal ağlarda paylaş

Taenaron said:
fede said:

allaha inanmıyorum ama varsa çarpar

yoksa da ben carparim bi tane.
Sosyal ağlarda paylaş

barbu said:
şu topike koala pipisi nerden karıstı lan. hayır bir de hani baska hayvan deil de niye koala. neyse

saygılar.

çünkü biyoloji okuyorum.

(bu mantıkla bir inşaat mühendisden 'sütun gibi hatun' bir elektrik mühendisinden 'sağlam voltaj olur' bir fizikçiden 'aerodinamiği yerinde' gibi benzetmeler alabiliriz. bende biyoloji okuduğum için anca koala pipisi düşüyor bana yoksa isterim teknik konuşayım ama nerde kurbağa bacağı, fare beli, koala pipisi, bize düşüyor)

*^* buda kuş mortisten öğrendim

saygılar
Sosyal ağlarda paylaş

Penthesilea said:
fede said:
ben ki beyaz ten manyagiyimdir, rihanna'ya guzel demeyen adam kendinden kusku duysun lan

ayrica ne demek adriana limayi da bi yere kadar anlayisla karsilarim

hoop fede, bak benden yaslisin, sesini yukseltiyosun.

fede de beyaz tenli. O.o
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...