Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

doom III ön siparişleri başladı!!

Black-ice

Öne çıkan mesajlar

said:
Sam, 15 Mayıs 2004 17:05 tarihinde demiş ki:

işte konu şu: ay üssünde yapılan deneyler sırasında cehenneme bir kapı açılıyor, zebaniler etrafı işgal edip herkesi gebertiyorlar tabii. askerleri filan da zombilere çeviriyorlar. biz de tek sağ kalan space marine'iz, canımızı kurtarmaya çalışıyoruz..

yanlız ilkokul'dan aklımda kalan tek şey
baya bi uğraşmıştım yaratıkları öldürmüştüm bi kapı açılmıştı ve orda kazğıa geçirilmiş bi kafa vardı..
onun yanına gitmiştim space'e basmıştım bağırmıştı adam (adamın kafası desek daha doğru olur)
oyun bitmişti sonra
hehe o neydi o zaman :-p

//yanlış da hatırlıyor olabilirim tahminen 7-8 yıl geçti aradan..[signature][hline]Leylek Blackice
Sosyal ağlarda paylaş

evet blackice'ın koyduğu 2 kapak üzerinde susuyorum ben :D

D&D oyunlarının resimleri gibi olmuş, bir nevi elminster in hell..

konu derken Sam, ben doom'un bu kapak gibi verdiği hava yok demiştim.
Bir odada tek bir yaratığı öldürmeye çalışıyorsun pat diye ölüyor bir de.
Oysa doom oynarken sanki elminster in hell gibi hissediyordun kendini. Bu alfada o hissi yaşayamadım. Umarım full'da o hissi verirler..

Bi de daha geç değil, elmore veya lockwood'a felan şöyle korkunç bi kapak çizdirsinler, oyundaki yaratıklar olmasa da olur onlar korkunç bile değil :D[signature][hline]Vote Mr. Bilbo For President
Sosyal ağlarda paylaş

doom üzerine kitap yazdıklarına inanamıyorum...
yani doom un özelliği shoot em up/down/left/right değil mi ?
böyle sömürü olmaz yawf
bu silkworm a kitap yazmak gibi bişi
ve "ve jeep zıpladı aynı anda urltokosmik baknarakgh roketlerini ateşledi. boss füzeler içindedi, koca bir füze topuna dönmüştü..."[signature][hline]Profesyonel Öğrenci
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...