Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sherlock Holmes (2009)

Innuendo

Öne çıkan mesajlar

• 6 ay sonra ...
fenris said:

BiTcH_oFBaT said:

yalnız baya kitabını okudum ama hatırlayabildiğim hiç böyle ringde dövüştüğü bi hikaye hatırlamıorm.
gençliğinde boksla uğraştığından bahsedilir kitaplarda. burda da watson la ilk buyluşması sanırım, o yüzden olabilir.

bana pek umut vermedi fragman. rdj severim ama espiriler filan bayık geldi. neyse gelsin bakalım...
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
film cok basarili.polisiye macera turunun tum ozelliklerini icermekle kalmiyor, kendi capinda turu revize de ediyor. bu konuda da guy ritchie'ye kredi vermek lazim. teknik konulardan pek anlamasam da, bazi sahneler (ozellikle de dovus sahneleri) cok iyiydi.

atmosfer, ozellikle de setler cok iyi, filmin kalitesini cok guzel yansitiyor. robert downey jr zaten tartismasiz cok iyi. jude law'u hic sevmesem de o da rolune cuk oturmus.

filmden cikinca 9'u yapistirmis olsam da, uzerimdeki rehaveti atip 8,5 veriyorum. kesinlikle yilin en iyi filmlerinden biri
Sosyal ağlarda paylaş

Mum_Chamber said:

film cok basarili.polisiye macera turunun tum ozelliklerini icermekle kalmiyor, kendi capinda turu revize de ediyor. bu konuda da guy ritchie'ye kredi vermek lazim. teknik konulardan pek anlamasam da, bazi sahneler (ozellikle de dovus sahneleri) cok iyiydi.

atmosfer, ozellikle de setler cok iyi, filmin kalitesini cok guzel yansitiyor. robert downey jr zaten tartismasiz cok iyi. jude law'u hic sevmesem de o da rolune cuk oturmus.

muzikleri unutmussun.
Sosyal ağlarda paylaş

Muhteşem bir filmdi. Tadı damağımda kaldı. Zaten Guy Ritchie hastasıyım, son dönemin belki de en iyi oyuncularından olan Robert Downey Jr.'da olunca işin içinde enfes bir yapıt çıkmış ortaya. Müzikler de dört dörtlüktü, senaryo da, replikler de. Hiçbir şey ortada bırakılmamış filmde, her şeyin açıklaması mevcut. ' Eee bu niye olmuştu, şu kimdi ' tarzı hiçbir soru aklınızda kalmıyor film bittiğinde.

İkinci filminin geleceği de filmin sonundan bariz bir şekilde anlaşıldı. Merakla bekliyorum. Umarım oyuncu kadrosunda bir değişiklik olmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

-Deno- said:

keşke

İkinci filminin geleceği de filmin sonundan bariz bir şekilde anlaşıldı. Merakla bekliyorum. Umarım oyuncu kadrosunda bir değişiklik olmaz

.

keşke spoiler yapsaydın... bu adamın ne yapacağı belli olmaz. RocknRollanın sonunda da 2.si gelcek gibi ama gelmicek...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...