Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Quest : Into The Scarlet Monastery

vimpir

Öne çıkan mesajlar

AHAHHAHAHAHA karikatür.

Abi wow questlerini wowhead+sözlük yardımı ile çok rahat şekilde çözüyorsun.

Questi yazdıgında wowhead'e altındaki yorumlarda koordinat yazıyorlar zaten. ayrıca oldukça basit bir ingilizce kullanıyorlar.

Örnek:

- Drop rate is ok @ 64 56 (64 56 koordinatlarına gidersen ilgili quest itemı rahat bir şekilde toplayabilirsin)

- I soloed this quest with my hunter. Just used a healing potion. Trapping one add makes it easy. (Bu questi hunterımla solo yapabildim. Bir pot kullandım sadece. Add'i traplemek de işi kolaylaştırıyor)

-No need to do graveyard (Left instance portal)..

The ones needed are:
Libary (Right instance portal)
- Houndmaster Loksey

Armory (Right door)
- Herod

Cathedral (Left door)
- High Inquisitor Whitemane
- Scarlet Commander Mograine

Note: you need to do libary to get the key before you can open the doors to armory and cath..
The key is in a box standing on the floor in the room where Doan is..

gördüğün gibi boss isimlerini, basit ingilizce kelimeler ile yanyana getirmişler. Gayet rahat anlaşılıyor.

Umarım bu çakma tuto işe yarar.
Sosyal ağlarda paylaş

Aket-Atum said:
Vimpir eğer levelın uyuyorsa Scarlet Monastery nin artık hangi bölümüyse girmen gereken oraya bir grup bul, hem questin yapılmış olur hemde instance yapmış olursun.
Kapida cok bekledim gelen olmadi zaten abandon ettim questi tek olmuyor, tesekkurler
Sosyal ağlarda paylaş

vimpir bence dungeon questlerini pas gec(eger yanında level 80 iri varsa instancei 10 dakikada clear edebiliyorsa ayrı).level 70 i gectikten sonraki dungeon questlerinede cok kolay parti bulursun.eger dersen quest rewardları guzel,nekadar guzel olursa olsun senin levelinde kısa sure sonra oda ise yaramaz hale gelicek.normal questlerle mumkun oldugnca hzlı 70 olmaya bak sen.

edit.serverin neydi?thunderhorn serverindaysan hafta sonları falan dungeonlara gotururum seni bos vaktim oldukca achivement icin lazım zaten:)
Sosyal ağlarda paylaş

Aket-Atum said:
Spidee said:
Herkes de bi carebare aman yarabbim.

şunu yazdın da kime ne yararı oldu? sen sanki wowa başladığında alık alık bakmıyo muydun etrafa? adam derdini yazmış bizde yardım ediyoruz.

yiyosa herkes bi carebear diye kişiselde yaz bakim..

edit:yazmayı da becerememiş ki beceriksiz

Ya da neyse bu hazı ona bırakayım lol.
Sosyal ağlarda paylaş

Aket-Atum said:
Spidee said:
Herkes de bi carebare aman yarabbim.

şunu yazdın da kime ne yararı oldu? sen sanki wowa başladığında alık alık bakmıyo muydun etrafa? adam derdini yazmış bizde yardım ediyoruz.

yiyosa herkes bi carebear diye kişiselde yaz bakim..

edit:yazmayı da becerememiş ki beceriksiz

Şimdi şöyle bir şey var ki, buraya yazdığımız şeylerin illa bir yararı olması gerekmiyor, şu psikolojiden kurtulun. Ayrıca insanlar dalga geçmenin dışında fikirler söylemişler, konuya cevap verilmemiş olabilir, ama salak salak çıkışılmış bu mesajlara "NE ALAKA LAN, KONUYA CEVAP VERSENE HÖRÖRÖ" denmiş falan filan. Kusura bakmayın da, kurallar çerçevesinde isteyen istediğini yazar, kurallar çerçevesi dışında da kimse kimseye sataşmamış, kurallardaki açıklardan kaynaklanan bir şey falan da yok yani.

Ama bazı carebearların (mesela bu mesaj) çıkışmaları daha da seviyesiz, daha da saçma. "Yiyosa", "Yazmayı da becerememiş ki beceriksiz" falan. Kahvede değiliz, hayvanla falan da konuşmuyorsun, insan var karşında.

Biz de yeri geldi yardım ettik, fikir verdik, fazladan yardım önerdik de, çıkıp senin gibi "ÇOK YARDIMCIYIM, LANET OLSUN SİZE YARDIM ETMEYEN ELİTLER" kıvamında mesajlar yazmadık.

Rahat olun biraz, adam gibi tartışın, adam gibi mesaj atın. İnsan var karşınızda, ona göre davranın.
Sosyal ağlarda paylaş

Kimsenin kimseye saygisi yok birsey soylerken acaba karsimdakini kirarmiyim, uzermiyim diye dusunmuyoruz oyunda bunaldim isin icinden cikamadim hata ettim dahada arastirmaliydim yazabilecegim en son yer burasi bunu cok iyi anladim lutfen uzamasin artik samimi soluyorum toplum olarak stresliyiz tahammulumuz yok
Sosyal ağlarda paylaş

Biraz insaflı olalım ya. Vimpir zaten yakında wow yüzünden o kadar çok soru sorması gerektiğini anlayacakki, üşenip post açmayacaktır bile. Oyuna yeni başladığınızı düşünün ve Vimpir in levelındasınız.

Sonra tecrübelerinize dayanarak bi düşünün bakalım lvl 30-40 dan sonra bilmediğiniz kaç olay ile karşılaştınız. En az 2342378467816781236 tane.

Önce yardım edin, sonra dalga geçin, daha sonra ayar verin :)

Vimpir sende takma kafana, aklına gelen herşeyi cesurca sor. Sen sordukça benim anılarım canlanıyo...
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...