Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Quest Helper

vimpir

Öne çıkan mesajlar

adamınbiri said:
wimpir bu tarz sorular için ilk gördüğün kişiye msj at wowda onlar yardımcı olur hea diyosan bak ne güzelde post kasıyorum hava hoş tabi
ingilizcem okadar iyi degil post kasmak ne kazandiriyor? geriye donup mesajlarima baksan hep soru sormusumdur negatif birsey demek istemiyorum size artik forum nedir neler sorabilirim size danismam gerekicek sanirim konu acarken
Sosyal ağlarda paylaş

Bizlere basit gelen sorunlar yeni başlayanlar için tam bir kabus.. 2 yeni arkadaşımı wow a başlattım.. tailor nasıl kasılırdan. abi armorum 300 senin 28000 moblar sana nasıl vuruyordan tut..

bonus nedir ? den gerekli statları nedir.. Adamların talent buildlerinden tut dps rotationlarına kadar anlatıyorum :)

Ben ilk wow a başlarken yardım eden türk arkadaşlarım vardı burning legionda.. ismi darktr.. sonra Railistin hala bu forumdadır her zaman kendisini sevmiş saygı duymuşumdur. daha nice arkadaşlar oyunu öğretmiştir ^_^ hepsi çok sabırlı davrandı sorduğum yüzlerce soruyu teker teker açıkladı..

Ama şimdi bazı arkadaşlarda sabır yok. Herkez aynı yaklaşımı gösteremez Vampircim.. sana demiştim ama bilen birinin yanında aç sürekli o an yardım edebilecek ^_^ Kolay gelsin tekrar
Sosyal ağlarda paylaş

vimpir said:
adamınbiri said:
wimpir bu tarz sorular için ilk gördüğün kişiye msj at wowda onlar yardımcı olur hea diyosan bak ne güzelde post kasıyorum hava hoş tabi
ingilizcem okadar iyi degil post kasmak ne kazandiriyor? geriye donup mesajlarima baksan hep soru sormusumdur negatif birsey demek istemiyorum size artik forum nedir neler sorabilirim size danismam gerekicek sanirim konu acarken

abi /qh olayını falan soruyosun scarlet monastry diyosun
burdaki wowcuların %80'i scarlet'e en son 2 yıl önce falan gitmiştir yani hayır nebilim ilk önce bi başka birilerine sor msnden falan hiç bi cevap bulamayınca topic aç
çünkü sorular ilk okul çocuğunun abi ben bu soruyu çözemedim diyip
x+4=5
x=?
tarzı sorulara benziyo
Sosyal ağlarda paylaş

adamınbiri said:
vimpir said:
adamınbiri said:

abi /qh olayını falan soruyosun scarlet monastry diyosun
burdaki wowcuların %80'i scarlet'e en son 2 yıl önce falan gitmiştir yani hayır nebilim ilk önce bi başka birilerine sor msnden falan hiç bi cevap bulamayınca topic aç
çünkü sorular ilk okul çocuğunun abi ben bu soruyu çözemedim diyip
x+4=5
x=?
tarzı sorulara benziyo
emin ol wow u konusabilcek 1 tane bile arkadasim olsa buraya yazmazdim zaten yazmicamda artik nasil olsa bir sekilde ilerliyorum afedersiniz ama olay cok basit biliyorsan yardim etmek istersen yazarsin yada okumadan gecersin herkez ayni yeteneklere bilgiye sahip olamaz
Sosyal ağlarda paylaş

adamınbiri said:
benim demeye çalıştığım şey
önce bi google'la
en son çare buraya gel
hemen alınganlık yapma hem
buffyde vampire sayılır.
nerde dedim hic aramadan buraya sordugumu? diyorum ya senin buldugun sonuclari ben bulamiyabilirim cokmu zor bunu anlamak ya uzatmamin sebebi baskasina yapmayin bari cidden hos olmuyor
Sosyal ağlarda paylaş

ehehe gel abi The Maelstormda Aç karakter.. Sana level 30 mounth çantaların benden üstüne dungeon yaptırırım. birde ne zaman istersen spawmla cevaplarım level 30 falan bişi değil insanlar sıfırdan 80 kasıyor. Bak ciddiyim gel hemen aç the maelstrom da Alliance Night elf hunter sonra konuşalım bol bol
Sosyal ağlarda paylaş

ozii_x said:
ehehe gel abi The Maelstormda Aç karakter.. Sana level 30 mounth çantaların benden üstüne dungeon yaptırırım. birde ne zaman istersen spawmla cevaplarım level 30 falan bişi değil insanlar sıfırdan 80 kasıyor. Bak ciddiyim gel hemen aç the maelstrom da Alliance Night elf hunter sonra konuşalım bol bol
horde olsa hemen transfer olurdum oraya:(
Sosyal ağlarda paylaş

vimpir said:
horde olsa hemen transfer olurdum oraya:(

Alliance said:
The Alliance mainly consists of immature players under 13, so usually it's the over-played faction. There's very little cooperation and everyone's a fucking Night Elf. Players choose this also because its the only "pretty" race where one doesn't have to feel like the failure fat fuck cake they really are IRL. Additionally, Alliance PvP is a guaranteed loss, as every wow faggot will run around on their own and shout out immature crap. Real winners.

Horde said:
This side is basically furries and 15-year-old boys who want to be TOTALLY SERIOUS BUSINESS. But they're all fucking idiots too, on both sides. Most of these serious Horde players act like they were paid to play it and harp on people in Ventrilo to not use swear words. If you wish to be invisible in PvP, roll a healing class and you will never be attacked by Alliance. This is because killing the healer first is a valid strategy, but since Alliance is fucktarded, Horde healers are immortal and invisible at the same time.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...