Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Saw VI

progamer

Öne çıkan mesajlar

Saw serisi su anda önümüze sürülen korku,gerilim filmlerinin sanırım alayına on basar.Bu kadar fazla çekilmesi rahatsız ediyor insanları sanırım.Beğenmeyen izlemez argümanı burda işliyor.Ben devam filmlerinin olmasından mutluluk duyanlardanım.

Bu degil ki filmleri körü körüne muhtesem olarak yorumluyorum.Tam tersine aşırı şiddet sahnesi tasıdıgına inanıyorum;ama bu serideki senaryonun ve kurgunun muhtesemligini gölgelemiyor.Sonuçta genel olarak bu kadar kötü oyunculuk performanslarıyla büyük bir başarı elde etti saw.Bence hak ediyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
abi cidden çok zeka üstü şeyler vardı yine yaa.

6 ve 7 hakkında

bence jigsaw ölmedi abi ben zannetmiyorum bu dedektifin felan onun zekasının ürünü olan aletler yakın aletler yapacaklarını.Hadi plan formul felan vardır ama yine de ben jigsaw kokusu alıyorum
Ayrıca 7 de dedektif jigaw'ın karısının pesine düşecek sonra bizim adamımız piyasaya çıkacak.Tabii bence:o

Sosyal ağlarda paylaş

sdexsde said:

abi cidden çok zeka üstü şeyler vardı yine yaa.

6 ve 7 hakkında

bence jigsaw ölmedi abi ben zannetmiyorum bu dedektifin felan onun zekasının ürünü olan aletler yakın aletler yapacaklarını.Hadi plan formul felan vardır ama yine de ben jigsaw kokusu alıyorum
Ayrıca 7 de dedektif jigaw'ın karısının pesine düşecek sonra bizim adamımız piyasaya çıkacak.Tabii bence:o

cigsov

Aletleri dedektif ya da başkası yapmıyor zaten. Bütün aletler baştan sona kadar john kramer tarafından yapılıyor.Ondan sonrakiler planı yürütmede görevli. 6 da anlattığı o zaten herşeyin nasıl ana planın parçası olduğu.

Sosyal ağlarda paylaş

Predator said:

cigsov

Aletleri dedektif ya da başkası yapmıyor zaten. Bütün aletler baştan sona kadar john kramer tarafından yapılıyor.Ondan sonrakiler planı yürütmede görevli. 6 da anlattığı o zaten herşeyin nasıl ana planın parçası olduğu.

spo

yaa jigsaw profesyonel bi insan sonuçta profesyonelce çalışması lazım.Ona bakarsak bence hanımının polisi kurban etmek için güvenilir bi tarafı yoktu.Poliste çok salakça hatalar yaptı.Amanda da öyle.Pek profesyonelce değil.Tamam onlar da sınamadan geçti sonra ama bana biraz tutarsızlık gibi geldi burda.

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Filmi izledim, gene test edilmeyen tek bir adam bile kalmıyor. Sonu her zamanki gibi beklenmedikti. Bu filmde 5. filmdeki zincirleme tuzaklardan kurtulan çifti bekliyordum, gözükmediler. Oyunlara gelince 1. tuzak gereksizdi. 6'lı tuzak ise gore içermese de "oyun" hissini en iyi verendi, süperdi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...