Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

En Kalite Event Hangi Gün Olsun?

Cthulhu

Öne çıkan mesajlar

Cons said:
fact 1: girenler ayıp etmiş.
fact 2: sevilmiyorsun.

ben sevinmiştim şahsen giremediğine zua

alexi, griswold, spidee, madboy ve ben evlerimize döndük.

slyone kayboldu, telefonu kapalı ve kafası güzel, evine dönmüş olduğuna inanıyoruz.

yukarıdaki listeden geri kalan herkes cüce'nin evinde şu anda

hadi bb

bi de önümüzdeki cuma/cumartesi lan parti var, yarın başlık açıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

şu an eve adım attım. efsane eğlenceliydi tabin ki.

bi kere ardanın da dediği gibi, yan masaya gelen kimse dayanamadı duruma. 3-4 grup falan kovduk oradan ve eminim ki bir grup da saerosun eşsiz danslarından tedirgin olup kalktı.
malgiyr, seni içim acıya acıya göndersem de, itiraf edeyim, güldüm. mortisle benim nazarımız değdi sanırım fdg.
ve wanted da izlediğim en dandik filmlerden biri.

ve khaldun, eğer o dediğin olayı yapabilirsem gözümde kıral olacaksın cidden. dfg
Sosyal ağlarda paylaş

bence buluşmadaki en fail olay şu oldu :

Ben umurun sigara bulalım bi yerden demesi üzerine kalkıp bulunduğumuz yerin tam ters köşesindeki en uzak masadaki 3 kıza gidip, oturup muhabbete başlayıp, iş bizim kim olduğumuza gelince zorlanarak öncesinde işte oyun forumu falan filan desem de ağzımdan çıkan paticik kelimesinden sonra yüz ifadelerinin değişmesi ve "hmm peki o zmn" demeleri. akabinde masadan kaçarak uzaklaşmam bu tepki üzerine. dsfds. o noktaya kadar baya hoşlarına gitmişti orda olmam.
Sosyal ağlarda paylaş

ZaugnaKhaldun said:
masadan kaçarken bir şeyleri devirip odadaki herkesin bakışlarını üzerine toplaman

VE 15 ERKEĞİN SLY I ALKIŞLAMASI

da görülmeye değerdi

ben kalkip alkislamaya baslayinca sly soyle bi bakip tartti beni, sonra heralde "ben bunu omuzlasam olur" diye dusunup vazgecti
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...