Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş-Fenerbahçe

nonos

Öne çıkan mesajlar

güzel mac oldu ama bu kadar cok kacırılmaz durum 2-0 olmassa simdi ah vah cekerdik o pozisyonlara

tribünler süperdi ama ya kardesim 80 küsürüncü dakikada niye sahaya bıcak atarsın!! al iste anons yapıldı allahtan 80 küsürde atılmıs da daha erken atılmamıs 2. anonsa giderdi saha kapanırdı simdi para cezasıyla kurtulcaz en azından

bu arada:
kimmiişşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş????
SERGEN YALÇINNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN[hline]Nice 100 yıllara Beşiktaş
Sosyal ağlarda paylaş

zı ahahahahahahahah:lol: 2-0 3 demiştim ama buda fena sayılamaz sonuçta adil olmak lazım bir kanaryanın KARAKARTALA
karşı ne şansı olabilirki :lol:[hline]I'm a lost soul in frp

[Bu mesaj TheSilver tarafından 20 April 2003 21:52 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj TheSilver tarafından 20 April 2003 21:52 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

yok yaw anlasilmis olsa bukadar pozisyon yaratilmazdi cunku cok belli olurdu ozaman yane direkten donen toplar war felan bence yok anlasma felan ama bjkliler cenabet cikmis heralde :P
Bir beşiktaşlı olarak pek sevinemiorum cunku gs nin isi daha kolay :([hline] :hrr:KaRŞıYaKa:hrr:
Sosyal ağlarda paylaş

herkeze tekrar selamlar
valla maç hakkında pek yorum yapmak istemiyorum ama olanları anlatayım
üsküdarda motorların orda biz liseliler buluştuk onlar kadiköyden geldi yarısı biraz olay olmuş kadiköyde
abiler 20 tane falan bjkliyi denize itmişler neyse
biz 25 kişi falanız aynı motordada 60-70 bjkli ama laf bile edemediler
neyse biz bağıra bağıra geldik kabataşa
indirdiler bizi fbliler buraya dediler kabataş iskelesinin önüne getirdiler bizi yaklaşık 300 polis etrafımızda ama biz 50 kiş bile yokuz
yavaş yavaş çoğaldık 200 ü geçtik
yine sardılar etrafımızı yürüye yürüye bjk stadına gittik ordaki parkta abileri bekliyoruz yanımızdada kameralar röpörtaj falan yapıyolar bizle
işte 2-3-4 derken dakka başı motor gelmeye başladı ve yaklaşık 2000 i geçtik
polis aldı bizi götürdü çarşının yanından girdik stada
stada girerken iyi bir eziyet çektik
öyle böyle girdik içeri
tribüne çıktık yavaş yavaş sola doğru ilerledik ve dağıldık etrafa
direk eski açığın sağ tarafı ile kavgaya başladıknormalde 1200 bilet verildi ama ben dahil biçok kişi bjk tribünü biletleriyle girdik
2000den fazlaydık
5-6 tanede davul geldi gfb davulu
maç başlamadan iyice eylendik
bjknin mikrofondan anons yapan müzik çalan aptal herif iyice gaza getirmeye çalışıyo bizi
yok işte onlar bizim rakibimiz değil vs vs
sonra dah agün görmemiş taze gelin,çekirge falan gibi şarkılar çalındı biz iyice gaz olduk
maç boyunca oldukça iyi bağırdık ve çok övülen çarşının sesini hiç duyamadık
şimdi bok atmak için demiyorum ama öyleydi hiç sesini duymadık
yeni açık numaralıdan farksızdı adeta çekirdekçilerin hepsi toplanmış maç izlemeye gelmiş
bitek yanımızdaki sağ taraftaki eski açıktan bişeyler duyabildik
solumuzda zaten dişi kartallar falan vardı ve baya bağardık dişi kartallara
maç sonunda koltukları kırmaya başladık
ve polisler çok bekletti bizi 10 gibi staddan çıktık bi yarım saatte stad çıkışında bekledik dışarda tam müze yazısnın önünde ordan parka tekrar yolladılar ordan herkez bindi motorlara
koltuk kırarken kafama koltuk yedim
2 sıra üzerimdeki adam bıçaklandı maçın ilk dakikalarında fbliler saçma bi olaydan birbirine girdi
işte bi bjk deplasmanınıda böyle geçirdik
yenseydik çok iyi olcaktı ama üzgünüz
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fizban, 20 April 2003 22:42 tarihinde demiş ki:
eh o yaygın bi tabirdi, ama ayıp orada hiç bi kartın çıkmaması bence. ilhana da aynı şekilde kart çıkması gerekirdi ilk yarıda, gelin görün ki bence kırmızı, ama en azından sarı olması lazımdı

biliyorum bende kullanırım o tabiri de, programda adamın söylemesi kopardı beni :)

orda kart çıkartamaz hakem,ama maçtan sonra disiplin kurulu ceza verebilir[hline]People talk alot of shit but thats after I'm gone .Cuz they fear me in the physical form
Let it be known I'm troublesome
Sosyal ağlarda paylaş

nouma kime ne dedi anlamadım gerçi ama elbet mantıklı bir nedeni vardır 65 milyon önünde öyle birşey yaptığına göre

asıl guinti'nin bir uçan tekmesi vardır ki bruce lee bok yemiş onun yanında

fener'in yediği golleri konyaspor yemez, beşiktaş'ın kaçırdığı golleride diyarbakırspor kaçırmaz

ali aydın çok sert oynanmasına izin verdi, ibrahim şükretsin, biri orda onun maskesine falan dirsek atsa hakem düdük bile çalmazdı

bana kalırsa oyuncuların çoğu sakatlık geçirme tehlikesi geçirdi, ali aydın'ın disiplinsizliğinden dolayı ama olan zago'ya oldu, ona burdan geçmişler olsun

galatasaraylı olarak feneri tuttum, yediği gollerde ve kaçırdıklarında 'iyiki fenerli değilmişim' dedim

neyse şampiyon galatasaray ;)[hline]When I look into your eyes
There's nothing there to see
Nothing but my own mistakes
Staring back at me

Sosyal ağlarda paylaş

nonos, yanındaki 2000 kişi ile öküz gibi bağırırken, diğer bjklilerin sesini duymayı beklemiyorsun heralde ? yani kulağının da bir ölçüsü var, sittim tane sesi aynı anda alamaz, alsa da beynin ayırt edemez. iyi bir şekilde anlamak için maçın özetini ya da tekrarını televizyondan izle. lig tv verir bu aralar tekrarını.
Sosyal ağlarda paylaş

Güzel oynadık 2-3 adamın formlarında hala düşüş var ve neyazıkki çoğu forvet.Haftaya elazığda fire vericemizi sanmıyorum 2 hafta rahat maçlar var gençler deplasmanına kadar...[hline]''Most of us walk in the light and the shadow but there are the chosen few who walk this world , carrying their own light to brighten both day and night.''
Sosyal ağlarda paylaş

ya pardon ama nouma imalı imalı elini biryerine sokuyorsa 65 milyon önünde, bunun çağdaşlaşma ile ilgisi yoktur

burada o maçı birtek erkek taraftarlar izlemiyorki, 6 yaşında çocukta izliyor, 60 yaşında kadın/erkekte izliyor

burada herkesin annesi var, kız kardeşi var, erkek kardeşi var

şimdi 6 yaşında çocuğun teki gitse okulda elini çüküne sokup gezse[ki %100 olucak çevrenizi iyi gözlemleyin]

nouma, oyun içi sinirlerine hakim olmayı öğrenmiş ama hala nasıl davranacağını öğrenememiş

kaç senelik lig'de, oynanan binlerce maçta birtek bu adam yapıyorsa böyle birşey, kesin bir sorun var[hline]When I look into your eyes
There's nothing there to see
Nothing but my own mistakes
Staring back at me

Sosyal ağlarda paylaş

cordobanın yıldızlastıgı pozisyonlar hep rahattı nasıl abarttılar anlamadım. bir tek tuncay pozisyonu zordu onu aldı ama digerleri yan toplar 900 metreden cekilen sutlar. e bir zahmet tutsun onları da

sonra ronaldo böyle oynamasydı diyor herkes. ya ciddi ciddi herkes kafayı yemis ronaldo her mac böyle oynuyor 1 ya da 2 hata yapıyor degerlendirebilirsen degerlendirebiliyorsun.

sonra besiktas pozisyon vermis evet 1 tane tuncayın ciddi pozisyonu sonra ronaldo dokunmasaymıs suymus buymus yahu direkt 6-7 olacak mactı rüstünün kurtardıkları dısında besiktasın kacırdıkları. atak oynarsan pozisyon da verirsin dogal olarak.

macta ilhan nouma pancu iyi degillerdi. ilhan sarı kart cezasına düstü pozisyonun ofsaytla uzaktan yakından alakası yok ama ilhanın yaptıgı da mallık. nouma büyük ihtimal 2 mac ceza görür. normal ceza uygulansa sezonu kapardı ama ali tandoganın yaptıgı 4 macsa bu 2 en fazla 3 olur.

hmmm bunun dısında bizler inandıkkk siz de inanınnn bizim icin kümede kalınnnnn :)
Sosyal ağlarda paylaş

İlhanı sevmiyorum, adamın aklı Japonyada, mankenlikte kaldı, nefret etmeye başladım.

Ahmet dursunu oynatsınlar şu hergelenin yerine.

Nouma'nın hareketi yüzünden Beşiktaş'lığımdan utandım. Ben de düzeldi diyordum. Tüh tüh. Provakatör mü olmaya çöalışıyor anlamadım.
Sosyal ağlarda paylaş

E yuh be nerdeyse birileri fener başa baş oynadı hatta bjk yi yenicekti demiş.Maçı bidaha seyredin isterseniz? 2. lig takımıylada oynasan 1-2 pozisyon nasılsa verirsin ki fenerin sadece tuncay pozisyonu var dierleri saçma sapan doldur boşalt.Semihin elle kontrol edip vurduğu pozisyonu saymıyorum bile...[hline]''Most of us walk in the light and the shadow but there are the chosen few who walk this world , carrying their own light to brighten both day and night.''
Sosyal ağlarda paylaş

fenerbahçe çok iyi oynasa, maçı kaybetmezdi.
Tamam kaybetti diyelim, 3-2 yenilirdi 2-0 yerine.

zidane, hagi, ronaldo, roberto carlos gibi çok ünlü oyuncular da olsa,
teknik direktörleri, antrenörleri kötüyse, Türkiye 3. ligdeki bir takıma bile yenilebilirler.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...