Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Whopper Virgins

asinanyavuz

Öne çıkan mesajlar

Çocukluğumdan tek örnek vericem;

Yıl 1995 azmi Big mac yer. Yiyecek kabına sığmamaktadır, o meşhur Mc köpük kutusu kapanmamaktadır, o nebze.
Yıl 2002 azmi tekrar yemeye çalışır. ama yiyecek bişi kalmamıştır. Bic mac kutusu içindeki ile birlikte kumbara gibi sallanmaktadır.
2002--->Whopper kazanır.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya burger mcdonalds lara bende çok laf ediyorum mesela normalde pek yemem ama mesela yurtdışına çıktığınızda vs çok iyi geliyor en azından garip birşey yemektense bildiğiniz tat...
16 gün boyunca her gün günde en az 2 öğün mcdonalds yediğimi bilirdim arada da işte sağlıklı çin restoranına gidip dengeliyoduk vucudu...İlginçti gerçi ne bir gram kilo aldım ne bişiy,içki de deli gibi vardı,bünyeyle alakalı diyorum ö yüzden...

Ama şu bir gerçekki sarhoşken agız kurumuşken deli gibi açken mcdonalds/burger king ilaç gibi geliyor insana...
Sosyal ağlarda paylaş

riglous said:
Abi burger king'in hamburgerine bari ETETET diye tepki vermeyin, toplasan bi adanadaki kadar et var triple'inda, daha fazla degil.

Kolay ulaşılabilen, en bol etli hamburger olduğunu biliyorum. Et sevdiğim için de hamburgerle ilgili konuda heyecanımla birlikte öyle yazdım. Hamburger dışında olsa o kadar eti kaale alınacak bir miktar olarak kabul etmesem de iki ekmek arasına o kadar et sığabiliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...