Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

cizimler (tablet)

cakeonroof

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
gundam ı yeni gördüm ^^ çıldırtmak istiyosan beni devam et :D

cidden eline sağlık tanışmadıysak seninle tanışalım istersen ^^

gundam çizimine yorum yapmak istiyorum.. en sevdiğim karakterin suitini çizmişsin ve gayet epik olmş. hatlar ve renkler gerçekten çok iyi ^^ eline sağlık öpüyorum sağlıcakla kal
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...

3 haftadir uzerinde calistigim bir matte bu.40 saate yakin surdu toplamda.orijinal boyutu 300 dpi da 6.3k pixel genisliginde.gemi tasarimlari eve online dan.bir suru fotograf bir suru de referans kullandim.overpaint te yaptim bi miktar.uzun zamandir detayli bir matte denemek istiyordum zaten.

on plandaki gemi icin referans ve sehir icin kullanilan plate foto:

su da yine brush denemelerinden 3-4 saatlik bir is,referans yok sayilir.at icin bakindim biraz oraya buraya.
Sosyal ağlarda paylaş

şu invasion çalışman bitti diyosan bence eksikleri var. bi kere fighter sayısı az :) böle bi durumda sinek gibi bi sürü olması lazım, ortalığın karma karışık olması lazım gökyüzünde.

bi de, sudaki yansıma iyi hoş, ama şu yakında olan büyük patlamanın suda yanısması olmalıydı biraz sanırım. ayrıca şehrin suyla birleşiminde de bi eksiklik var, tam olarak ne olduğunu bulamıyorum, ama havadaymış gibi duruyo biraz.

son bişey daha, kokpitin sol altta görünen yeri 2. dünya savaşından kalma bi uçağın içi gibi olmuş, diğer uçağa bakınca F15 görüyorum, bu da öyledir diye tahmin ediyorum. o yüzden orada teknolojik hedeler eksik geldi, + kokpitin orası öyle olmaz, pilotun her yeri görebilmesi için olabildiğince açık olur kopkpitten görüş.

bunlar dışında (ki bunlar da zaten bazı teknik detaylar sadece) baya güzel olmuş tebrikler :)
Sosyal ağlarda paylaş

ya aslinda bende tatmin oldugumu soyleyemem ama cok zaman aldigini farkedip biraktim.nehir,arka plandaki yapilar,cn tower,senin saydiklarin , daha bi suru mantik hatasi teknik hata var.basarili bir kompozisyon olmadi.denemek istedigim seyleri denedim yuzeysel olarak da yeterli oldugunu dusundugum bir gorsellik yakalayinca eehh yeter diyip biraktim.sagol yorum icin.
Sosyal ağlarda paylaş

bu tabletleri aldıımızda böyle ekstra cd lerde falan çizim öğretek pratikler ve dersler cdside varmış bu programların ya da cdlerin isimleri nedir ki ?
ben 1 yıl kadar çizim yapmıştım 2 yıl önce bi arkadaştan ödünç alıp denemeler yapıcam eğer olursa almayı planlıyorum.
ayrıca konu başlığındaki 3. resim hanım kızımız çok hoş fakat parmaklar olmamış ama ben beğendim (Y).
başarılar.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
arcane said:
(tu)

Referanssız gayet iyi olmuş. Bence anatomi referansıyla yetinerek birşeyler yap (misal at) bakalım neler ortaya çıkacak.

abi pek anlamadim dedigini ama eger kastettigin sadece hat olarak referans kullan dokuyu isigi vs. kendin belirle olustur ise zaten o sekilde calisiyorum.aksine isigi dokuyu herseyi referanstan yararlan birde oyle calis diyorsan oyle cok sevdigim birseylerin master copy sini falam denerim belki.

tesekkurler darejedi.
Sosyal ağlarda paylaş

Magic: the Gathering falan oynuyor musun?

Çizimlerin bana bazı kartları hatırlattı, hatta son çizimin direk red/black bir kart için kullanılabilir.

Git gide güzelleşiyor resimler, yenilerini bekliyorum.

Bu arada son resimde burun ve bize göre sol omzun üstü problemli geldi bana.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...