Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

En iyi Vampir Filmi/Dizisi/Animesi

progamer

Öne çıkan mesajlar

Anket karışık olmuş biraz. Bence burda milletin fikrini toplayıp ona göre yeni bir anket hazırlansın böyle bir konu için.
Öncelikle sinema-dizi-anime karışık olması saçma olmuş. Apayrı şeyler.
Bazı serileri(Blade 1-2-3) ayrı yazıp bazılarını tek yazman (Underworld 1-2) da kötü bence. Ya hepsini ayrı yaz, ya hepsini birlikte.

Konuya gelirsek;
Aksiyon olarak Underworld mü desem, Blade mi desem kararsız kaldım ama vampir filmi denince Interview With The Vampire tek geçer bence.
(dizi olarak Angel da süperdi tabi)
Sosyal ağlarda paylaş

çokl kararsız kaldım, cevaplayamadım.
interview with the vampire ile coppola's dracula arasında kaldım.
aa sonra bi baktım from dusk til dawn var.
aaa sonra bi daha baktım vampire hunter d de var.
zorlandım :/

bu arada, quenn of the damned imho berrrbat bi film, mükkkemmeell bir kitap, belirtmek isterim.
Sosyal ağlarda paylaş

herushingu yönetir

efsane repliklerden birkaçı

Vampire priest: Wait. Stop. Both of us are vampires.
Alucard: You act more like a cockroach than a proper vampire. Left to your own devices you would cover the world in your filth. I can't stand your kind. You don't have the self-respect to be a vampire, you undead maggot. You barely even know what you are.

----------

Alexander Anderson: You monster.
Alucard: I get that a lot.

----------

Alexander Anderson: [drawing his knives] Our mission is t' punish any heretic who would deny the word of God! We will crush yer unholy body and salt th' earth w' yer dust! Amen!
Alucard: [drawing his pistol] It's time somebody put you in your place, human!

Sosyal ağlarda paylaş

Kafanızdaki vampir imajına göre dağlır bence oylar zira en iyi seçmek diye birşey olacağını sanmıyorum.Underworld de şövalye,Blade filminde wod dan alınmış bir hunter(gerçi blade vampir değil=)),bazısında burjuva bazısında yeraltı yaratığıı gibi gösteriliyor vampirler.Hangisi hoşunuza giderse onu seçersiniz.Ben D'ye vverdim oyumu western havasını yaşatmıştı biraz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...