Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mouse Nasırı

Boci

Öne çıkan mesajlar

laptopta oynadığım için masanın üstünde oynayamıyorum, sadece wow değil herhangi bir oyun. [zaten wow ve w3 dışında oyun oynamıyorum lol] o yüzden böyle bir nasır yaratamadık ama onun yerine ilkokuldan kalma kalem nasırı verelim.
Sosyal ağlarda paylaş

Mouse/Klavye elinize bileğinize uymazsa özellikle belirli bi zamandan sonra bilekdeki median sinirin sıkışması sebebiyle ciddi bilek rahatsızlıklarına neden olabiliyormuş buda cerrahi operasyona kadar gidebilyor o yüzden uyuşma veya ağri yapıyorsa rahatsızlık veriyorsa mutlaka değiştirin elinize bileğinize uyan ürünleri seçin.
Sosyal ağlarda paylaş

Regalya said:
Mouse/Klavye elinize bileğinize uymazsa özellikle belirli bi zamandan sonra bilekdeki median sinirin sıkışması sebebiyle ciddi bilek rahatsızlıklarına neden olabiliyormuş buda cerrahi operasyona kadar gidebilyor o yüzden uyuşma veya ağri yapıyorsa rahatsızlık veriyorsa mutlaka değiştirin elinize bileğinize uyan ürünleri seçin.
en uygununu alinsa bile bence bunun onune gecilemez ben soyle yapiyorum aklima geldikce hemen iki bilegimide oynatiyorum gozlerim yaniyorsa hemen kapatip dinlendiriyorum cunku bunlar vucudun verdigi tepkiler canim yaniyor az ara ver hayvan diyor:) uymak lazm:)
Sosyal ağlarda paylaş

yav muhakkat yanlıs bısıler yapıyorsunuzdur :D veya genetik bisi olabilir :D

mesela ben ilk okul 3 den beri mouse kullanırım ve son 10 senede gunde ortalama 10 saati bulur mouse ile olan işim. ama bende boyle bısı olmadı. fakat bendeki sorunsa sol elimin sol tarafındakı kas grubunun zedelenmesıydı. 2 kere hareket ettırırken problem oldu ama su anda ıyı :D doktor bıleklık verdı. bu arada mouse ıcın ben pad kullanmam koyu damarlı meşe masa ftw :P

efeee o mouse nerede satılıyor ??? :D
Sosyal ağlarda paylaş

jonywayt said:

mesela ben ilk okul 3 den beri mouse kullanırım ve son 10 senede gunde ortalama 10 saati bulur mouse ile olan işim. ama bende boyle bısı olmadı. fakat bendeki sorunsa sol elimin sol tarafındakı kas grubunun zedelenmesıydı. 2 kere hareket ettırırken problem oldu ama su anda ıyı :D doktor bıleklık verdı. bu arada mouse ıcın ben pad kullanmam koyu damarlı meşe masa ftw :P

abi sordum bi dnr a getirtirlerse alcam ben

90 eur + kdv olur tabe bi de tükkan payı :D
Sosyal ağlarda paylaş

jonywayt said:

3 yasindan beridir kullandigin icin vucut buna alismistir, "agac yasken egilir" :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...