Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sartharion

Buyse

Öne çıkan mesajlar

Kesinlikle daha zor, herşeyden önce 2 healer ile olmak zorunda bunun içinde healerların gerçekten aşmış olması gerekiyor, 2 tankla olmak zorunda bu sebeple offtankında çok ciddi itemli olması gerekiyor. Her iki tankta addlar çıkınca onları paylaşması gerekiyor. Çünkü hem mini boss hem tüm addler tek tankta toplanınca o tank tutulamıyor.

Kalan 6 dps'in ölümüne nüküp her zaman tek drake bırakması lazım yerde. Dps genelde yetiyor ama addler sorun oluyor, 2 healer yetmiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

geçen wiki de okudum sanırım ulduarda bazı boss fightlar böyle seçenekli olacakmış, yoksa genel olarak çok çok aşmış bi yer olacagını sanmıyorum. zor yer isteyenlere zor fight hazırlıyor artık blizzard.

bi de gangren immortal çok zor değil gibi artık. 25 tane aklı başında adamla yapılır. heigan'ın achive i yaptık mesela geçen :) ama türkiyede o iş zor biraz dakka başı birileri laga girerken dc olurken zor bu achiveler.
Sosyal ağlarda paylaş

İyide bu Heiganda herkesle birlikte lavlardan kaçıyoken, herkesin tam anlamıyla içinden gidiyoken, kimsenin dmg almayıp sadece benim almam kadar saçma bi olay yok. Yani ekranda gördüğün ile gerçekte olanlar uyuşmuyor.

E madem priestim aç shieldı ver renewe spamla cohu, dansa devam :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...