Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

3 hat çekişmesi

ArchangelTanwen

Öne çıkan mesajlar

Ya turkcell kazık ama en iyi operatör de turkcell ya. Her yerde çeker, bağlantı kopmaz, ses kesilmez. Mesajı 1 kere attın mı gider hemen falan...

Vodafone hiç denemedim. Ama 2. hat aveam oldu bi ara. Avea'nın servis kalitesi çok kötü. Bi mesajı bazen 3-4 kez atmanız gerek gitmesi için. Aramalar kopuyor zırt pırt. Luzumsuz yere cidden kontör yiyor falan...

Ama 30 küsür kontöre 500 sms te ilaç gibi geliyor ya, turkcell faturamı ciddi oranda düşürdü...
Sosyal ağlarda paylaş

Avea ftw

150 kontör alıyosun 3 saat bedava avea içi konuşma veriyorlar..

39 kontöre ister 5bin avea içi veya 500 her yöne sms

Bi de 55 kontöre sabah 5 akşam 5,1ay boyunca avea ile bedavaya konuşabiliyosun

Hiç olmadı faturalı avea alıp her ay 55tl ye her yöne sınırsız konuşabiliyosun.Bu da toplam 300 kontör fiyatı falan ediyo..
Sosyal ağlarda paylaş

Dartanian said:
150 kontör alıyosun 3 saat bedava avea içi konuşma veriyorlar..

İkinci defa söylüyorsun (ya da söyleniyor) bu konu içinde de, neden hiç benim veya sevgilimin başına gelmiyor 2 aydır anlamadım? Şehir efsanesi mi yoksa biryerlere mesaj atıp üye falan mı olmak lazım, yoksa numara taşıyanlara kıyak mı sadece?

Kalite ile ucuzluk farklı şeyler ayrıca, yani Marv'ın dediklerine karşı şeyler söylemiş olmadın tam olarak, haklı adam :p Avea kadar kalitesiz bir operatör bir de Turkcell kadar pahalı olsa kepengi indirir gider zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya mobilöğrenci oluyosun..bu arada benim için ucuzluk ön planda oluyor hee aveaya küfretmiyomuyum küfrediyorum kesintiler mesaj gitmemeleri yüznden ama yine de daha ucuz diye katlanıyorum.Bu arada kız arkadaşın aveasa niye hala düşünüyosun ki :P

Edit:100 yüklerse bişi gelmiyo aklında bulunsun :)
Sosyal ağlarda paylaş

Bizde de var zaten MobilÖğrenci, onun için 100 değil 150 yüklüyoruz zaten, ortada bir 3 saat bedava falan yok ama. "Naber nerdesin tamam" dedin gitti 2 kontör, aynı tas aynı hamam.

Esas konuşmamızı Vodafone şirket hattından yapıyoruz ayrıca, diğer arkadaşlar ve mesajlaşma için duruyor Avea. 5YUZ olayı olmasa çoktan kapatmıştım zaten, bir avantajı yok başka bana.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...