Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Slumdog Millionaire

khala

Öne çıkan mesajlar

kim 500 milyar ister programı canlı yayınlandığı halde telefon hakkı kullanılıyor hemde son soruda. bu biraz zorlama olmuş sanırım o telefon sahnesini etkileyici yapmak için..
ama senaryo kurgu ve atmosfer müthiş müziklerde. cidade de deus un hindistan versiyonu diyebiliriz.
Sosyal ağlarda paylaş

arcane said:

Yalnız sondaki 3 silahşörler sorusu son soru olmaktan uzak. Filmin tek kötü yanı buydu. Bu kadar güzel bir senaryoya öyle umursamaz bir gaf yakışmadı. Tamam ben bile umursamadan geçtim ama gel gör ki içim rahat etmemiş bu satırları yazmak için geri döndüm :P

+1 olmakla birlikte

kim 500milyar ister canlı olup da telefon bağlantısı hakikaten saçma olmuş, öyle bi durumda izleyen kişi hemen sorunun cevabına bakıverir telefonu açar açmaz söyler. bu iki gaf yakışmamış filme, ama iyi duygu katmış mı katmış yani, ama yine de filmi izlerken saçma buldum.

ama film çok güzeldi =D
Sosyal ağlarda paylaş

Çok cazip bir filmdi. Bu kısa özet olayına HASTAYIM ben zaten.

Issız adamın bi özetini görmüştüm YUH demiştim. 2 cümle. Bir benzer durum yüzüklerin efendisinde vardı, gerçi o bir paragraftı ama bu kadar basite alınabilir o koca öykü. Bu filmde de 2 cümlelik konu anlatımı elbette uzaktan bile anlatamaz filmin büyüsünü, ortamını.
Sosyal ağlarda paylaş

Kinkaudonau said:
aday olduğu tek dalda bile kaybederse yaşama küserim

gerçekten tek tek inceledim rakiplerini, bu film hepsinden daha çok hakediyor. ne bileyim, ayrı bir samimi sanki.

+65657584743554545544545455445544

şimdi geldim sinemadan. tek kelime ile mükemmel bir film.

kaderci danny boyle'dan kendine has bir film. millions'ın hakedileni gibi ucundan. müzikleri çok güzeldi. kovalama sahnelerindeki açılar filan. çok güzeldi. çok güzel bir konu seçmiş. kitabın yazarınında elleri öpülmesi gerekiyor. çok güzeldi yani

edit: ayrıca nasıl bir yerde izlediysem son sorunun daha başında salon koptu
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...