Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tony?

huun

Öne çıkan mesajlar

Bu noktada, bir yorum yapma ihtiyacı hissettim.

Soprano hem geldiği suç hem de kendi kurduğu ailenin dengelerini gözetmek zorunda olan birisi.

Montana ise; param var, dünyaya ben hükmederim diyen birisi.

soprano daha gerçek bir sahış ulan. ha brave heart'tan bildiğimiz üzere; taviz vermeyenlere insanlar daha çok meyleder. kanmayın onlara olm, wallace'ı da kestiler.
Sosyal ağlarda paylaş

Soprano sistemin çarklarından birisi, Montana ise sistemin kurbanlarından birisi. Al Pacino, rolünü oynamamış adeta yaşamıştır. Filmde zaten kaybedenlere adanmış bir destan.

Bana göre Godfather'lerden çok daha ötesi olan ve Once Upon Time In America ile yanyana duran bir film.

Sonucu belli bir anket

dürüstlük... öyleki yalan söylerken bile aslında doğruyu da söyleyen bir adamın filmi!
sadakat... en yakın dostu canice öldürülürken bile işi için sesini çıkarmayan bir adamın filmi!
aşk... aşkı için bir çok şeyi göze alabilen bir adamın filmi!
para... para yüzünden paranoyalaşmış bir adamın filmi!

http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?t=scarface
Sosyal ağlarda paylaş

Tony Soprano'nun bir bölümde bütün Mafya babalarına gider koyması ve ''hepinizin canına okuyacağım'' demesi beni benden almıştır.Montana çok abartılı Soprano ise daha gerçek ve güzel bence...

Konu açılmışken.Sopranos'un final bölümünden hiçbir şey anlamadım ben en son lokantada toplandılar kızı giriyordu kapıdan orda bitti.Böyle büyük bir dizinin finaline yakışmadı bence 8-)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...