Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Noob Holy Paladin sorunsalı...

ShadowFury

Öne çıkan mesajlar

ShadowFury said:

Healer kariyerime ise bir epic faille başladım, mutluyum gururluyum=)
Daha ilk boss olarak ta Xevoss geldi ki değmeyin keyfime.
2 sec wipefest=)

Valla tank o orbları kitelamadıysa full epic gearlıda olsa tutamazsın.Orblara LoS olmaması lazım tankın orblar cıktıgı zaman kenarda gezdırecek.
Sosyal ağlarda paylaş

heroic'te healerlık üzerine bence çok düşünme, maksimum 1.5 - 2 ay yaparsın o işi. Çok da bir skill istemiyor bence, düzgün gear'a sahip bir party buldugun sürece..

10 menlerde bence healer olmak çok daha zor. Çünkü çok kısıtlı ve sıkışık bir durum söz konusu, üstüne binen ağırlık daha fazla. Gerçi holy paladin tek target a spamleme konusunda hala çok etkili olsa da yine de 10 men de verilen spotun değeri fazla gibi geliyor bana. Dolayısıyla efektif bir heal gerekiyor.

25 menlerde ise, ulduar hariç görebildiğim kadarıyla daha kolektif bir durum söz konusu. Açığını kapatma potansiyeli olan baska healerlar daha fazla var.. Aoe heal efektleri daha etkili ve böylece 10 men lere göre görece daha az sıkışık ama daha yoğun bir heal söz konusu. Overheal'ın 25 menler için daha kabul edilebilir olduğu da söylenebilir. 10 men kadar yoğun bir odaklanma gerekmiyor bence, sürekli bir heal yağmuru söz konusu oldugu icin...
Sosyal ağlarda paylaş

Açıkcası WoW başladığından beri hep Paladin olarak oynadım, hatta şu an oynadığım karakter 4. Paladinim. Bilmiyorum, bana Paladin'in her türlü speci ile oynamak eğlenceli geliyor. Başlarda ben de Holy olmayı hiç sevmezdim, her zaman Retribution kalayım, DPS yapayım, PvP yapayım diye oynardım. Sonradan baktım guild falan bulamıyorum. Bu son açtığım charı da 80'ledikten sonra Holy oldum, hemen raidlere başladım böylece guildım ile. Evet, Holy diğer healer classlara göre biraz daha sıkıcı gözükebiliyor, ama sanırım bu zevk meselesi. Ayrıca Holy ile muhteşem PvP yapılıyor şu an, hatta diyebilirim ki Retribution Palalar dışında diğer her classtan dengim ya da biraz üstüm şeklinde itemları olan ( genellikle full deadly - hateful olanlar, çünkü benim de set 3 deadly 1 hateful'dan oluşuyor ) oyuncuları indirebiliyorum, eğer adam hayatını PvP'ye adamadıysa. Onun için Pala iyidir, candır.
Sosyal ağlarda paylaş

dpsden cok daha zevkli bence healerlik en azından raidde.kolay spot bulmak icin healer oluyorsan ama pek mantıklı degil neticede zevk almıyorsan sırf heroic yapmak icin healer olmak?.guildin yokmus zaten raidde pek yapma sansın yok suan demek.heroicler icin paladin tanklar baya is yapıyor hatta tanklar arasında paladin tanklar overpowered suan.yada ben sıctım warrioru beceremiyorum wotlktan sona :).bu arada holy paladinle gayette raid healing doneda birinci olunuyor bu aralar.proclamıs trinketlerle falan hemen hemen 1.1 saniye castli holy light 27k mana 50%+ crit sansı raidde baya bi surede dayanmanızı saglıyor.genede birinci olamıyosanız herkesin hasar aldıgı savaslarda soyleyin dps/tank paladinlere judgement of light yerine wisdom kullansınlar siz 20 saniyede bir light indirin bakın farka(boss fightta saniyede 8k+ heal ordan geliyor zaten) aslanlar gibi over healdede tek basınıza diger 4-5 healerin toplamını tek basınıza 2ye katlarsınız:P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...