Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şampiyon Fenerbahçe SK

Pascal

Öne çıkan mesajlar

said:
Gunn, 10 Mayıs 2004 20:39 tarihinde demiş ki:
said:
Nukem_Verite, 25 Nisan 2004 21:20 tarihinde demiş ki:
Şampiyon Trabzon
isteyenle iddiaya girerim.

ben giriyorum, kaç lirasına :)

trabzon 1'e milyon veriyor :)[signature][hline]Uçurtmalar rüzgar gücü ile değil o güce karşı koydukları için yükselirler.

W. Churchill...
Sosyal ağlarda paylaş

tebrikler önce..

yıldırım demirören seçilsinde başkanlığa federasyon bizimle uğraşmayı bıraksın artık.. ne bu canım her hafta ofsayttan goller yiyoruz her ahfta bizim gollerimizi yiyolar afiyetlen yan hekemler..

neyse canım şu son iki haftada fb ve ts nin hükmen 2 kere yenilerek küme düşmesi sonucunda liderliğe yükselip şamp. olma ihitmalimiz vardı ama olmadı sağlık olsun.. iki takımada kesinlikle şamp. liginde başarı fln dilemiyorum. trabzonu hiç saymıyorum onlar ne yaparlar belli olmaz ama fenerbahçe'nin sonu bellidir koskoca bir "0" eheh.. bu sene şamp. ligi tarihinin en kötüsü olmayı başarıcaksınız geçen sefer elinizden zor kurtulmuştu ama..[signature][hline] Açın Gözlerinizi Bakmayın Şaşı, Kralınız Gelse Yıkamaz Şanlı BEŞİKTAŞ'ı
Sosyal ağlarda paylaş

Raider monaco 2. liği garantiledi. Yani direk Cl'deyiz şu anda.[signature][hline]Dynamick'ten bombalar ve Azmodai'de katılıyor!
su cocuk biskuvileri varya eti bebe
hastayim
bende seviyorum
Antimodes 15 şubat 2004 Pazar Saat 04:21'de Irc'de demiş ki:
ben oğlancıyım
tunca hadi
Holy

Sosyal ağlarda paylaş

Holy eğer Porto alırsa onunda 2. olması lazım...[signature][hline]Düşünmemeyi düşünür müsünüz?Düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı" düşünür müsünüz? Düşünmemeye çalışmamayı düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı düşünme" diye düşünür müsünüz?Sonra düşünmeden duramadığınızı düşünür müsünüz?
Sosyal ağlarda paylaş

Kısacası Cl'deyiz işte =)
Gerçi şu an kesin değil monaco'nun ikinciliği bu akşamki strasbourg maçına bağlı ama Psg dün bordeaux'a 3-0 yenilince %95 ihtimalle ikinci.[signature][hline]Dynamick'ten bombalar ve Azmodai'de katılıyor!
su cocuk biskuvileri varya eti bebe
hastayim
bende seviyorum
Antimodes 15 şubat 2004 Pazar Saat 04:21'de Irc'de demiş ki:
ben oğlancıyım
tunca hadi
Holy

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...