Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şampiyon Fenerbahçe SK

Pascal

Öne çıkan mesajlar

abi fenerin gollerde ofsayt varmış[signature][hline]
_o_ _o_ _o_ _o_
..| ...| ....| ...|
./ ./ ./ ./
Tey,Tey,Teyyy..
Soldan Sağa:Paskal,Koraks,Tora ve Llama,Paticiğin Resmi,Tescilli Halaycıları..
Powered bY Korax & Pascal.
Pati halay ekibi kurucuları ve başları..
Sosyal ağlarda paylaş

fenerbahçeyi tebrik ederim.

PvH ye de kutlamalarımızı iletiriz ne kadarını alıyorsa :)

Fenere asist yapan gs yide son haftalarda ki keyif veren oyunundan dolayı tebrik ederim.
Acıların çocuğu mandoo ya da doya doya kutla derim :)

ben erman yorumlarını bekliyorum hararetle, düşme potasında ki takımların başından geçenlere ne yorum yapacak.

Ben şu ur quan masters ı bir oynayayım[signature][hline]sonunda yeniledim.
Sosyal ağlarda paylaş

1 maç kaldı Maç-lar değil yani Maç. Onuda alıcaz.[signature][hline]Dynamick'ten bombalar ve Azmodai'de katılıyor!
su cocuk biskuvileri varya eti bebe
hastayim
bende seviyorum
Antimodes 15 şubat 2004 Pazar Saat 04:21'de Irc'de demiş ki:
ben oğlancıyım
tunca hadi
Holy

Sosyal ağlarda paylaş

Neyse bi de ciddi yorum yapıyım. Fenerbahçe'nin şampiyonluğunda dört başrol var. Birincisi PVH İkincisi Daum üçüncüsü Yönetim Dördüncüsü Koch.

Feneri tekrar tebrik ediyorum. Her takımın leyhine aleyhine hakem hatası olabilir adam olun iyi futbol oynayın hakeme rağmen kazanın. Eğer ki hakemlerin para yediğine inanıyorsanız ispatlayın yoksa susun.

Bi daha uzun zaman boyunca benden böyle bir yorum duymayacağınızı hatırlatıyorum ve SİYAAAAAAAH demek istiyorum[signature][hline]
_o_ _o_ _o_ _o_
..| ...| ....| ...|
./ ./ ./ ./
Tey,Tey,Teyyy..
Soldan Sağa:Paskal,Koraks,Tora ve Llama,Paticiğin Resmi,Tescilli Halaycıları..
Powered bY Korax & Pascal.
Pati halay ekibi kurucuları ve başları..
Sosyal ağlarda paylaş

OLOLOLOLOLOLOLOLOL
:tebrikz:
sabaha kadar burdayız hadiiii

ŞAMPİYON FENERBAHÇEEEEEE[signature][hline]Bu sayfadaki içerik, benim kişisel görüşlerimi belirtmektedir. paticik.com burada yazılı olanlar hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir.
Anti-Chemical

[Bu mesaj Natural_Jedi tarafından 09 Mayıs 2004 22:10 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Spor bölümüne bazı yöneticiler yüzünden yazı yazmayacaktım ama kendimi tutamadım,
Dünyanın hiçbir ülkesinde lige bu kadar şaibe bu kadar para karıştırılan başka bir lig yok.Alsın fenerbahçe kupasını anneler gününde hediyemiz oldu buda kendisine.[signature][hline]|apache the taksimetre|
have no fear,vlad is here! -vlad
iki+iki=dört hehe -Einstein
allah allah deyip geçer genç osman..

[Bu mesaj Apache tarafından 09 Mayıs 2004 22:29 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Apache, 09 Mayıs 2004 22:29 tarihinde demiş ki:
Spor bölümüne bazı yöneticiler yüzünden yazı yazmayacaktım ama kendimi tutamadım,
Dünyanın hiçbir ülkesinde lige bu kadar şaibe bu kadar para karıştırılan başka bir lig yok.Alsın fenerbahçe kupasını anneler gününde hediyemiz oldu buda kendisine.

yani illa bulascaksiniz..bizde size cevap vercez..siz bize verceksiniz falan filan...boyle bi kisir dongu olacak.Valla bu fedarasyonlar 3 buyukte sampiyon oldu..bilmiyorum artik ne kadar saibe,sike var..Vardir dogrudur ama bahane aramayalim.Onumuze bakalim.[signature][hline]Meshcharakou -ElitE-
Sosyal ağlarda paylaş

put your hands up for pierre (bulup dinleyin bu şarkıyı bi ara)

:tebrikz:[signature][hline]unity100, 09 Mayıs 2004 21:55 tarihinde birilerine demiş ki:
tamam ben seni tehlikeli goruyorum seni ortadan kaldirtmaya karar verdim. 3-4 tane cember sakalli ninja yollayip kestirticem bi arka sokakta.

Sosyal ağlarda paylaş

kutlamayacaksınız da napacaksınız BÜKEMEDİĞİNİZ ELİ ÖPECEKSİNİZ ARKADAŞ!

Şampiyon fenerimle gurur duyuyorum.!!!! Hakkımızla aldık okadar bitti yeah.[signature][hline]Unlive Online Gaming
www.unlive.net
Ultima Online değişiyor..
Unlive Bir AP Üyesidir..
ps: ANTI PH
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...