Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sons of Hodir

Greeny

Öne çıkan mesajlar

Darksun said:
Yok sizin dedidiğiniz sons of hodir deki drake, bahsi geçen ise coldarra da yerden bilmem kaç metre yüksekte olan daily quest. Drake a binip 5 dragon öldürmeniz gerekiyor, bunu iyi düşünmüşler zira aynı drake i malgos da kullanmanız gerekecek.

O coldarra'daki questi diyosan o kolay methodunu öğrenince evet. Biz zincirli quest için isyan ediyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:
Thrusting Hodir's Spear Nasıl Yapılır Guide

Oyunun bu en eğlenceli ve öğrendikten sonra kolay olan questini es geçmeyin, günde 500 rep 2 dakkada cepte. Wowheadde anlatmış aslında ama ben yine de özet geçiyim.

Mızrağı atın ejdere binin. Önce 2 ile açın dodgelayıp damage yemeyin, hemen ardından 4 ile kallavi damage koyun. 2nin cooldown 4 saniye, 4 ün cd 10 saniye ama 4 kullanınca 2 de 5 saniyeliğine cooldowna giriyor o yüzden 2 4 2 2 4 2 2 4... diye gidin.

İkinci olay grip. Pet framede ejderin buffları görünücek, ordaki grip sayısına dikkat edin. 20 30 civarı tutsanız yetiyor. Grip stacklemek için 2 ve 4 cooldowndayken 1 spamleyin. 50 60 falan görünce yeter düşmezsiniz zaten.

3 az damage veriyor, eğer grip çoksa ve diğer herşey cd daysa 3 atın. Bi süre sonra 2. phase başlıyor.

1 stackleniyor ve ejdere vurma şansınız artıyor, 2 ile de mızrağı boğazına saplıyorsunuz. 1de sadece gcd var, 2nin cd galiba 10 saniyeydi. Cdlar birbirini etkilemiyor, o yüzden 1 2 1 1 1 1 1 2 1... diye gidin 2 ne zaman dolarsa atın. Bazen hemen ölüyor bazen 10 stack birikince iniyor şans işi. Eğer birinci fazda dodgeları kaçırmadıysanız zaten çok hpniz olduğundan sürekli yediğiniz damage bişey yapmıyor.

Bence oyunun EN İYİ questi bu, ejder sırtında zıplamacadan bile iyi. Ejderde bire bir güreşiyosun lan, daha win bişey olabilir mi? Olamaz.

güzel guide olmuş eline sağlık ama sorun questin zor olması değil. bazen wrymin sırtına bindikten sonra bar kilitleniyor, hiçbir skill çalışmıyor. sonuçta da düşüyorsun doğal olarak. nedir sebebi bilen varmı ? bt4 kullanıyorum bu arada addon olarak.
Sosyal ağlarda paylaş

Birisi gerek yok demiş enchantlere aldor var ama şakamı yapıyosunuz arada 6 spellpower 5 crit oynuyoki o ufacık farklar için bile insanlar meslek değiştirmeyi göze alıyor. Ha sizin gearda fark yaratmıyosa o ayrı o zamanda enchante pislik atmayalım plx.

Dragon questini hangi tuş hangi sıra bilmeden yaparken daha rahattım phase 2 ye hep geçiyordumda 2 nin kendi şansa bakıyordu. Buarada birisi üşenmemiş anlatmışta ekleyim bi kaç bişey; dragona çıkışına dodge verirseniz demage yemeniz olası. Bastıktan sonraki 2 sn için dodgeluyor. O size saldırana kadar bekleyin yazı çıkar çıkmaz dodgelayın sonra 4 taki main attackı kullanın. Aralarda grip kaybetmeden 3 teki skille tataklayın. Ice elementallerin ordan tekrar hodirin üstüne gelene kadar p2 ye geçmeniz lazım yoksa dismount ediyor grip olsada. Uzun uzun güreşemiyosunuz yani. p2 gear check olmuş biraz hp ne kadar çoksa o kadar iyi. Genel olarak hodir questleri eğlenceli ama kalabalık serverlarda deli gibi elinizde mızrak dragon peşinde koşuyo olabiliyosunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

Cellobello said:
Birisi gerek yok demiş enchantlere aldor var ama şakamı yapıyosunuz arada 6 spellpower 5 crit oynuyoki o ufacık farklar için bile insanlar meslek değiştirmeyi göze alıyor. Ha sizin gearda fark yaratmıyosa o ayrı o zamanda enchante pislik atmayalım plx.

Dragon questini hangi tuş hangi sıra bilmeden yaparken daha rahattım phase 2 ye hep geçiyordumda 2 nin kendi şansa bakıyordu. Buarada birisi üşenmemiş anlatmışta ekleyim bi kaç bişey; dragona çıkışına dodge verirseniz demage yemeniz olası. Bastıktan sonraki 2 sn için dodgeluyor. O size saldırana kadar bekleyin yazı çıkar çıkmaz dodgelayın sonra 4 taki main attackı kullanın. Aralarda grip kaybetmeden 3 teki skille tataklayın. Ice elementallerin ordan tekrar hodirin üstüne gelene kadar p2 ye geçmeniz lazım yoksa dismount ediyor grip olsada. Uzun uzun güreşemiyosunuz yani. p2 gear check olmuş biraz hp ne kadar çoksa o kadar iyi. Genel olarak hodir questleri eğlenceli ama kalabalık serverlarda deli gibi elinizde mızrak dragon peşinde koşuyo olabiliyosunuz.

he tıklayın 2-3 ude yeri öpün önce 1 le tutusunuzusaglamlastırın yoksa 2-3 e bastım 4 e bastım derken yerdesiniz dragona bindiniz tutusunu gösteriyor ustunde 75 le falan baslıyor onu 1 le 90 lara getirin sonrası kolay zaten 3-2-4 diye gidin tutus devamlı 90 larda olsub phase 2 de ben 10 stackde basıyorum geberiyor mob
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:
güzel guide olmuş eline sağlık ama sorun questin zor olması değil. bazen wrymin sırtına bindikten sonra bar kilitleniyor, hiçbir skill çalışmıyor. sonuçta da düşüyorsun doğal olarak. nedir sebebi bilen varmı ? bt4 kullanıyorum bu arada addon olarak.

bongos, bt gibi interface değiştiren addonlarda bu sorunlar sık yaşanıyor, benim arkadaşımda bt4 kullanıyor ve arada yaşıyor bu tarz sorunları.
Ben hiçbir addon kullanmıyorum bunun için ve exalted olana kadar hiç dediğin tarz da bir sıkıntı yaşamadım.
Sosyal ağlarda paylaş

Bazen şey oluyo, mage olduğum için hp zaten bayağı az, ucu ucuna öldürüyorum bazen böyle lan öldüm mü öldürdüm mü diye stres içinde kalıyorum bi süre sora bakıyorum canlıyım öyle deriin bir ohhh çekiyorum ki.. :)

Bu arada mage ve diğer damage absorbu olan classlara tavsiye. İlk başta mana shield + ice barrier açarak biniyorum ben, böylece baştan direk 4 koyabiliyorum dodge stresi yaşamadan, bu damage absorb özellikler dragonun clawını da tutuyor (tabii ilk 1-2 vuruştan sora doluyor limitleri). 2. faza daha erken geçmek için ideal. Direkt 4 le başlıyorsunuz dövüşe.
Sosyal ağlarda paylaş

abi dun 6-7 kere yaptım. her seferinde saglam hp ile ikinci phase'e gecmeme ragmen 1 spamlarken global cd yuzunden 3'e basamayıp öldüm. en sonunda 1000 hp kala bastım ve geberttim.

yalnız dodge'u acma olayının zamanını tutturmak lazım yoksa cok az hp ile giriyosunuz ikinci phase'e.
Sosyal ağlarda paylaş

dragon questinde şöyle bişey var. yapay zeka sizin son skili vurmanızı bekliyor size vurmak için cogunlukla. o size saldırana kadar 1 3 spama devam edin. size saldırınca dodge + 4 skile basın devam edin. o size vurmadan 4. skili kullanmayın. böylece full hp ile girebiliyorsunuz p2 ye. uzun sürüo ama biraz olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

3 gündür yapıyorum sanırım o dragon questini 1 kez bile fail olmadım be :Pçok ez mode abi. 1 i spamliyorum 70-80 arası 3 - 4 dodge sonra gene aynı. phase 2 yi hiç anlamamadm 1-3 yapıyorum çat yerdeyiz zaten dragon gg olmuş :P

o everfrost chipler farmlanıcak gibi değil.s ervera da bağlı, bizzat millet o nodeların üzerinde bekliyor abi saati önemli değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Bende bişi ekliyim. Priest iseniz shieldı açın ve queste başlayın. Sonra abanın abanabildiğiniz kadar. 3-4 spamlayın devamlı. Shieldın süresi bitince uğraşırsınız dodge ile falan...

Birde queste ilk başladığınızda 2 ile dodge u açmayın. Direk 4 ile başlayın. Quest başlar başlamaz hemen dodge ihtiyacınız olmuyor...
Sosyal ağlarda paylaş

Cellobello said:

6 spellpower 5 crit için akıllı adam meslek değiştirmez.

Meslek değiştirenlere gelen avantajlar çoğu sınıfta aynı.

48 Stamina, 40 Spellpower falan.
Sosyal ağlarda paylaş

yok 6 spellpower farkı veren meslek deil hodir enchantleri. Mesleklerde scribe lar 5 crit 43 spellpower kitliyoki, tailor gibi (şu an için zayıf olan) bir mesleğin sahibi başını ellerinin arasına alıp rakı eşliğinde ibodan ben nerde yanlış yaptımı dinleyebilir. o kadar vahim durum yani
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...