Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elemental Shaman

Reogmar

Öne çıkan mesajlar

alpg said:
yani simdi enhance'e donsem daha mı iyi dps yaparım?

evet. şöyle birşey de var. patch elemental shamanı düzeltmek için yeterli değil.bi kere lb coef o kadar kötü ki, adamlar onu düzeltmek için 4% dmg yaptılar LB glyph'i. haste ile rotationın bozulması sorunu da çözülmüş değil hala. enh ftw diyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Phlox said:
alpg said:
yani simdi enhance'e donsem daha mı iyi dps yaparım?

evet. şöyle birşey de var. patch elemental shamanı düzeltmek için yeterli değil.bi kere lb coef o kadar kötü ki, adamlar onu düzeltmek için 4% dmg yaptılar LB glyph'i. haste ile rotationın bozulması sorunu da çözülmüş değil hala. enh ftw diyorum.

LB u 3 sn den 2.5 sn dusurdukleri gun elemental dps bitti.ondan sora surekli nerf yedi elemental dps.
Sosyal ağlarda paylaş

bakalım bugun talentlerimi ayarladım.
Glyph olarak
Lava Burst
Flame Shock ve lightning bolt aldım.

hit ratingimi allem edip kallem edip 320 ye dayadım. spellpower'da totem ve flametongue wep ile 2150 oluyo. alchemist olduum için flaskla 2.4e dayanıyo
bakalm dpsimiz ne kdr arttı gorcez
Sosyal ağlarda paylaş

Hunter, mage, shaman, paladin, dk, warrior gayet iyi vuruyor. Hatta fazla fazla dps yapanları var.

Rogue ve Lock bufflanmalı.

Single target classı olan rogue çok komik bir durumda. FoK'u spammable yapmışlar, Naxx thrashlerde FoK/Auto Attack spamde kalıyor ve magelerle aoe'de kapışıyoruz ??

Thrash dps istemiyoruz blizz! single target dpsimizi buffla, ühü.
Sosyal ağlarda paylaş

Mortis said:
ne 5.5 k nın altında dps yapmayan locklar krize girio vs? nihla nın ss sinde adam 5.1 dps yapmış patchwerkde adam en ii warlocklardan biri , nasıl bi abartı bu. yok öle bişey.

Şaka dimi bu? Ciddi söylüyorum warlocklarınızı gönderin buraya ders versin burdaki warlocklar. Yada başka chara geçsinler.

Dün geceki raide gene 3 warlock 5450-5600-5650 dps çıkardırlar. Harbiden buff lazım bunlara 7k'nın altında dps yapan warlockmu olur ayıp, hatta 10k yapsınlar daha naxx seviyesinde.

Edit: Üşenmedim aradım telefonla işten, bizim warlocklara sordum bu konuyu cevap 3.'ünden de aynı geldi. "Shadow bolt spama alışmış hatta bunun için warlock olmuş adamlar 4k bile yapamaz bu yeni durumda. sürekli skill, debuff, buff, CD kontrol etmek gerekiyor." dediler, yani sizin warlockların başka chara geçme zamanı gelmiş malesef.
Sosyal ağlarda paylaş

o işler hemen öyle olmuyor malesef freemoon. hemen reroll l2p olayı değil yani sadece. raid setup, gear, encounter, latency hepsi etkiliyor sonucu. ha 2 kat fark vardır arada onu anlarım, mage 5.5k yapıyordur aynı raidte lock 4k yapıyordur onu da anlarım da, iki farklı raidi karşılaştıramazsın malesef.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...