Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Friends dizisinden birkaç video

GwindonSurion

Öne çıkan mesajlar

• 3 yıl sonra ...
bana firends den şu sahne lazım;

rachel daha o dönemde işsizdi galiba hatırlamıyorum ama birinin işsizliği ile ilgili dalga geçiyorlardı, hepsi monicanın evinde işlerine güçlerine gidiyorlar, tam olarka hatırlamıyorum ama mesela ross geliyor "ben hedeye gidip hödö yapacağım" diyor evden ayrılıyor, sıra chandler a geldiğinde "benim de işe gidip rakamları yrlşetirmem gerekiyor çünkü benden başka rakamları yerleştiren yok" diye serzenişle karışık bir cümle sarfediyor

han,i sahnenin kendisi olmasa bile bölümünü hatırlayan olursa da olur sanırsam ilk iki sezondan biriydi bilemedim
Sosyal ağlarda paylaş

BabacumMostors said:

bana firends den şu sahne lazım;

rachel daha o dönemde işsizdi galiba hatırlamıyorum ama birinin işsizliği ile ilgili dalga geçiyorlardı, hepsi monicanın evinde işlerine güçlerine gidiyorlar, tam olarka hatırlamıyorum ama mesela ross geliyor "ben hedeye gidip hödö yapacağım" diyor evden ayrılıyor, sıra chandler a geldiğinde "benim de işe gidip rakamları yrlşetirmem gerekiyor çünkü benden başka rakamları yerleştiren yok" diye serzenişle karışık bir cümle sarfediyor

han,i sahnenin kendisi olmasa bile bölümünü hatırlayan olursa da olur sanırsam ilk iki sezondan biriydi bilemedim

S3E10
Sosyal ağlarda paylaş

Hatırlıyorum o sahneyi. Sanırım herkes iyi konumda olduğu işlerden bahsedip, işlerini halletmeleri gerektiğini söyleyip dışarı çıkıyordu. Sonra Chandler gelip "benimde numaraları dizmem gerekiyor çünkü bu işi benden başka yapmak isteyecek kimse yok =(" diyip çıkıyordu xD İlk sezonlarda adamın iş durumunun çok kötü olduğu sıralarda olan bir bölüm olması lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...