Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fury (PVP) Server

Ceiron

Öne çıkan mesajlar

ben bu diyarların rpsini yapmadan kasmam!

bu arada rra, baktım oynadım biraz conq ve guardla.

guard ilk cıktığındaki gibi sanırım hala, rcoutnerstikre guard falan gibi bufflarla dmg veriyo, dulling strikela falan rakibi debufflıyo, bole bole sindire sindire pvp yapıyo dimi? bi iki knock downı var falan, hiç snare'ı root'u varmı peki?

conqunki nasıl? yanı ok aurası falan var defansif ofansif, güzel. peki baska? comboları nasıl mesela? auralı guardmı yanı?

bide conqunda frenzy ve guard stancei var dimi?
Sosyal ağlarda paylaş

Conqun evet defence ve frenzy stanceları var ama pvp için düşünüyorsan eğer kesinlikle Guard derim. Conqun hakkını vererek oynayabilmen için çok fazla iteme ihtiyacın var 800 goldluk 2h silahtan mı bahsedeyim, epic gear olmak zorundasın ondanmı bahsedeyim...
Guardda ise sadece pvp lvl4 ol, yada full t1 epic gear.
Eline güzel bir polearm alıyorsun pvp featlerini veriyorsun hem bir Barbar kadar dps veriyorsun hemde bir off tank Conq kadar sağlam oluyorsun. Ama hem Conq kadar sağlam olayım hemde Barbar kadar dps vereyim diyorsan en az 800goldda sattıkları Ibis silahini alman lazım.
Guardda ise yüksek dps için pvp armor seti giyiyorsun ve featlerini ayarliyorsun başka bir numarası yok.
Iki chardada böyle aura tarzı bufflar var haaaaaaaaaayttttt diyip bir anda öküz gibi damage vermeye başlayan insan gibi gaza gelmek gibi yani
ikisinde de knock down var yere düşürme ama sindire sindire pvp yapanı Guardian kesinlikle.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla Conqun iyisi adamın azına biberi sürüyor ama pekde iyi Conq görmek mümkün olmuyor yinede Conqlu takımlar her zaman üstünlük sağlarlar Conqlar güzel bufflar veriyorlar takıma, Combat Res yapabilen tek char(pvp esnasında sadece conqlar ressurection yapabiliyor) ve grup içinde başarılı bir karakter dt guard ve conqların böyle vurdukca vuruyor gibi bir durumları söz konusu DT de mesela sadistic soul var grubun damage aldıkça yani senin takımına millet daldıkça sen daha bi dps yapmaya başlıyorsun aynı şeyi conqda da hissediyorum bir anda öyle bir vurmaya başlıyorlar ki karşılarında durasın gelmiyor. Aoc da zaten her char her class güzel ama pvp için de pve içinde bence guardian daha ideal conq oynaması çok zor bir class bence. Benim conqum yok kız arkadaşımın var arada girmişliğim vardır az çok bilirim ama çokta anlamam açıkcası pvp olarak sadece kesilmişliğim ve kesmişliğim çerçevesinde konuşuyorum conq arkadaşlar varsa daha çok yardımcı olabilirler ama 80 lvl pvp sever conqlardan genelde alacağın cevap sakın açma olacaktır.
Ama ha şunuda ekleyim oyunun en iyi pvpcisi bir conq..
Sosyal ağlarda paylaş

sereglinle ben de bu konu üzeirnden baya tartıştım

hiç content yok %80 pvp oyunu dioda

öküz gibi content var oyunda daha ne olacak. Tabi ki wowun 6 senelik contenti yok. 2 sene için gayet iyi contente sahip ama

ben ilk bu oyuna başladıımda ki daha bu arkadaşları gaza getirmemiştim, Cucenin dedii gibi dağların bayırların RPsini yapa yapa ueahuea ilerlicektim questtir instancedır daha bir PVE bazında gitmek istiodum. 10 kişi olunca birden pvp olayına da katıldık

ama oyunu ben de hala pvp ağırlıkı göremiorum. Hatta en son ki expansion reviewlarında pve nin çok daha ağırlık kazandığından bahsediolardı çünkü son expansionla PVP ye bişey eklemediler.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi, ben de bir sürü class arasında gidip geldim, bi de aocun classları dier rpg oyunları gibi olmadığı için melee healer, melee mage, büyücü tank falan tadında şeyler olduğu için heyecanlaniosun abi hangisini seçsem falan modunda

ranger, barbar, dark templar, bear shaman arasında gidip geliodum paso

dark templar oynadım bi 10 levela vs sonra rangerla 20 lere geldim o sürede pvp yaptık baya , orda alıştım ısındım karaktere .

kısacası senin bi en azından bi 20 levellara gelip bi bakman gerek ki anlaman için başta hepsi aynı çünkü

guardian 26 lara kadar oynadın die hatılrıorum sen tabi de pvp yaptın mı bilmiom. her class eğlenceli ama onu da söliim.
Sosyal ağlarda paylaş

dediklerimizden daha da önemli belirleyeci birşey var.
Funcom.
Funcom'un sahip olmak istediği kitle bana göre 25+ yaş, hergün işe gidip gelen, düzenli olarak 8 saat uyuyan, cebinde parası olan, sosyal hayatları olan, bekar yada evli çift, yada eşinden izinli oynayan, haftada bir kaç gece raide girecek bir iki instancea girecek, bir mini maç atacak, oyundan sıkılması en az 2 sene sürecek bir kitle.

Son derece profösyenel yaklaştıklarını düşünüyorum, her updatelerini her patchlerini inceliyorum lost dizi senaristleri gibi korkunç kafa patlatarak her ince ayrıntıyı düşündükleri izlenimine sahibim.

Baştaki aoc ile şuanki arasında dağlar kadar fark var pazarlama stretejisi ile hazır olmadan piyasaya sürdüler, ilk hafta rekor satış yaptılar, tüm hardcore oyuncular 2 ayda oyunu bıraktılar ve şimdi funcom kendi kitlesini yarattı bence 2 senede ve bu kitle öyle bir kitle oluyor ki bizim gibi genelde her çıkan oyuna zıplayan, pve bile olsa hardcore takılan yada takılmak isteyen Funcom'a fazla para kazandırmayacaklardan oluşmuyor.

Ben o yüzden biraz Funcom'a ayak uydurucam adamların gittiği yolu beğeniyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu funcom var ya hepsi öpülesi adamlar akıyorum efemmmmm

Greetings!

Thank you for Contacting Funcom Customer Support!

You can now continue to play until June 7th on this trial account.
Please let us know if you need further assistance. I do appreciate your patience, good luck and take care.

ZAA

Adamlara mail atmıştım, ya gelmedi oyun UK'den istedim bekliorum gelsin diye fln uzatın didim hemen uzatmışlar canlarım :)
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:

zoru kolayı itemı falan önemli değilde, hangisi daha keyifli hangisi daha oyuncaklı onu merak ediyorum...

abi guardiana nerf gelecek. revamp ayağına damage'i baya düşecek. benim sana tavsiyem conq. zaten grup pvp dönüyor oyunda. ve grupta baya parliyan bir karekter conq. mesala keşke dt'de gruba katkısı olsa ama dt bildiğin gruptakiler dayak yedikçe güçlenen bir karekter hehe. ondan soldier oynicaksan sana tavsiyem conq. her zaman dengeli bi class.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...