Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Türkiye Reklam Filmi.. Herkesde Olması Lazım

SimasheR

Öne çıkan mesajlar

Selam Arkadaşlar..
Türkiyeyi yurt dışında tanıtan reklam filmlerini buldum
indirdim izledim. o kadar hoşuma gittiki. şimdi kimi görürsem ona yolluyorum. hem turizimimize katıda bulunmaya çalışıyorum hemde Türkiyenin imaj yenilemesinde katkıda bulunuyorum

her Türk Vatandaşının PiCi sinde bulunması gereken videoları herkes alsın arşivinizde bulunsun..
iyi seyirler..
http://www.kultur.gov.tr/video/01.aviBoyut: 8,22mb Sıkıştırıcı: DivX Pro Süre:[b] 22sn [b]Çözünürlük :[b]720x448
http://www.kultur.gov.tr/video/02.mpg[b]Boyut:
5,53mb Sıkıştırıcı: Mpeg1 Süre: [/b]33sn Çözünürlük :300x205[signature][hline]recep tayiibin dayı oğluSU www.simasher.com.tr.tc
Sosyal ağlarda paylaş

Yunanlılarınki gerçekten çok güzel olmuş bence de.
İnsanın gidesi geliyor.
Aslında en güzel taktik mısırın takdiğidir. Böyle TVye reklam vermekle yapılacak iş değil bunlar.
Mısır terorizmden çok zarar görmeye başladığında Christian Jacq' nun Ramses kitaplarını ve Mummy filmlerinin yapılmasını sağlayarak turizmini eski haline gelmesini sağladı. Tutarsın iyi bir yazar yazdırırsın bir kitap. Sonra basarsın parayı tutarsın iyi bir yönetmen o kitabın filmini de çektirirsin. Al sana reklamın kralı. Bir kitap yazdırsan sadece bir yazarı bunun için anlaşmak çok daha ucuza mal olur o kanala bu kanala reklam vermekkten hem de daha etkili olurdu. En baba film ise 400 milyon dolara mal olurdu ki o kadar para harcanmasına da gerek yok ama harcansa bile en az 10 sene garantili reklam ve verdiğin parayı geri alman da çok olası.

[Bu mesaj ghaldszar tarafından 06 Mayıs 2004 19:35 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Aslında topraklarımıza cekmesek de olur.
Tabii bizimle ilgili filmler bizde yapılmasın demiyorum ama bizim sponsorlugumuzda bizim hakkımızda yapılacak bir filmin de bizde cekilmesi de gerekmiyor o manada yani. Ver parayı yaptır. Burda olmasa da olur. Yeter ki buranın güzelliklerini göstersin. Adamlar bir orta dunya kurdular resmen.
Sosyal ağlarda paylaş

Bir iki sahnesi bile çekilmi olsaydı şimdi biz ortalığı ayağa kaldırırdık aslında. Hani o sizin Troy dediğiniz yer aslında bizim Çanakkale diye. Şimdi tek bir ümidimiz kaldı o da Nuh' un gemişi. Umarım o da bürokratik engele takılmaz.

Yaa spriggan mıydı neydi o cizgi filmin de bir kısmı türkiyede geciyor ama cizgi filmi bilen de yok o da ayrı tabii.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
bu sene turizm adına çok atılım yapıldı sanıyorum birsürü broşür,yapıştırma dağıtılmış okullara belki geç kaldık bu güzel tarihi eserleri korumak için ama olsun :-p[signature][hline]===> orc_lord <===
Buddy'nin resimlerine gider..
Çok abuk subuk bir ismim var bana artık orc da diyebilirsiniz sadece orc :-p
ayy canım cinlerim canım...
cinci şelale hanım
Sosyal ağlarda paylaş

Tanıtım konusunda çok geniş araştırmalwe yapmış bir kişi olarak mısır'ın tanıtım politikasına hayran olduğumu belirtmek isterim. Troia bizde çekilebilirdi ama çekileceği yer asla antik kent olamazdı. maketlerin inşaası falan antik kentlerde tarihe zarar verir.

Bu gübü fülmlerin çekilmesi için adam akıllı stüdyolarımız olmalı ve bürokrasi minimum'a inmeli.[signature][hline]
_o_ _o_ _o_ _o_
..| ...| ....| ...|
./ ./ ./ ./
Tey,Tey,Teyyy..
Soldan Sağa:Paskal,Koraks,Tora ve Llama,Paticiğin Resmi,Tescilli Halaycıları..