Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bugün Ne Seyrettiniz?

sabonis

Öne çıkan mesajlar

toplu koyyorum :)

shatter island 10/10 - harkulade

ejder kapanı 7/10 - konu sıradan ama oyunculuklar çok mükemmeldi

IP MAN 2 - 10/10 kurban olim ben bu filme

law abiding citizen - 7/10 - film gayet iyi ancak sonu kötü,

american gangster gibi olmuş, gene iyi adamlar kazandı, neden kötü adamlar kazanamıyo (en azından bazen lan)

hadi gene kıyamadım.
Sosyal ağlarda paylaş

Repo Men

5/10

Gayet guzel baslayip ilerleyen vakitlerde icine sicilan film. Bes puan oyuncularin hatrina.

Barkod zimbirtisini vucuda sokup organlari okutma olayi en sacma yeriydi heralde. Nasil baglayacagini sasirmis senarist.

Ip Man 2

Ilki kadar iyi degildi. Holivud filmi tarzina yaklasmis biraz. Iyi olmamis ama yine de 7/10

The Robots

8/10

Fenris'in Britney dansi yaptigi sahne kirip geciriyor =)

Sosyal ağlarda paylaş

di said:

Repo Men

5/10

Gayet guzel baslayip ilerleyen vakitlerde icine sicilan film. Bes puan oyuncularin hatrina.

Barkod zimbirtisini vucuda sokup organlari okutma olayi en sacma yeriydi heralde. Nasil baglayacagini sasirmis senarist.

spoilara hitaben

oradaki sahnelerin hepsinin adamin beyninde ve fantazilerinde gectiginin farkindasindir umarim.. eleman o sahnelerde zaten komada , ne yapsa yeridir yani :)

Sosyal ağlarda paylaş

the ghost writer'ı ben de geçenlerde izledim. çok düzgün, çok akıcıydı. politik filmleri çok sevmesem de konusunu da çok beğendim. bir yerinde bir eksiği vardı ama neydi tam dile getiremiyorum, sonu çok aceleye gelmiş gibiydi. güzel bir modern film noir olmuş.

bugün de after life izledim.
http://cinemaslaughter.webs.com/After.Life-Poster.jpg
son 3 dakikaya kadar muazzam twist bekledik, çıkmadı. twisti var haliyle ama muazzam değil. onun dışında hayalet konulu ilginç gibi ama değil de gibi film izlemek isteyenler için "hoş bir seyirlik". ben sinirlendim bitince.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...