Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bugün Ne Seyrettiniz?

sabonis

Öne çıkan mesajlar

BiTcH_oFBaT said:

8 / 10 diyelim. böyle abd'yi orta doğuda rezil eden filmleri seviyorum. hoş kimse sallamıyor ama olsun
çok kötü bir film.filmin sonlarına doğru uyuya kaldım o kadar kötü.ki ben bu tip filmleri ve matt damon ı çok severim.sinamaya gittiğime pişman oldum

5/10 vercektim ama matt damon hatrına 6/10
Sosyal ağlarda paylaş

edit//
adam gibi bişi yazıyım

film iyiydi gayet, oyunculuk olarak mert fırat bokunu cıkarmış. baya dilsiz olmus adam. cok iyi performanstı bence. saadet isil aksoyu tv de görüyordum ara ara. pek begenmiyordum ama filmden sonra.... gelsin koynumda yatsin plz. digerlerinin yaninda biraz sönük kalmış ama oyunculugu
lale mansur cok iyi zaten şaşırıcak birşey yok. ogluyla aralarında gecen sert tartışmada hem lale mansur hem mert fırat yardırdı cidden.

aglama sahnesi

cocugun agladı sahne cok iyiydi. arkadada kız aglıyor oglan fark etmiyor falan ://

Sosyal ağlarda paylaş

1600 lerde avrupada geçen fantastik film. warlockun teki dadanıyor muhitin tekine, insanları köle yapıyor falan fıstık sonra asıl oğlan geliyor kapışıyorlar.

kılıç sahneleri güzel, ortam güzel, kılık kıyafet güzel; ama sonu olmamış. bi 6^sı var, izlenir boş vakitte.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...