Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bugün Ne Seyrettiniz?

sabonis

Öne çıkan mesajlar

nebilim karakteri karizma ötesi göstermek için çok aşırı kasılmalar, yine karizma puanı yüklemek için sembollerle doldurmalar... en basidinden;

kızla ilk tanıştığı sahnede kimsin sen cevabının üzerine FİYUU FİYUU AYYT DINKKŞŞ efektleri eşliğinde 800 artistik hareketle duvardaki afişe bıçaklarıyla V harfini kazıması. hani içimden "anladık tamam çok karizmatiksin" dedim.

Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:

nebilim karakteri karizma ötesi göstermek için çok aşırı kasılmalar, yine karizma puanı yüklemek için sembollerle doldurmalar... en basidinden;

kızla ilk tanıştığı sahnede kimsin sen cevabının üzerine FİYUU FİYUU AYYT DINKKŞŞ efektleri eşliğinde 800 artistik hareketle duvardaki afişe bıçaklarıyla V harfini kazıması. hani içimden "anladık tamam çok karizmatiksin" dedim.

_You are like a crazy person?

o düşünce tarzına göre değişir.bi başkası "adam hipne gibi giyinmiş la" da diyebilir
Sosyal ağlarda paylaş

pogodi said:

http://www.bscreview.com/wp-content/gallery/district-9-poster/district9-poster.jpg

imdb o kadar vermiş ben de 9 vereyim.

harika bir filmdi... alışılmışın dışındaydı! dünyayı kurtaran usa'yı görmedik, dalgalanan amerikan bayrağını. uzaylıları kötü olarak göstermek her uzaylı filminin kaderi olsa gerek ama içine duygusallık eklenince kesintisiz izleniyor film. gece sabaha karşı izledim. ve son sahne çok koydu!
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...