Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bugün Ne Seyrettiniz?

sabonis

Öne çıkan mesajlar

beni etkiledi baya ya, Doors'u 1 yıldır dinliyorum yani ağır fanı değlim de, baya güzel geldi film. hatta yeni kitap arayışındayken The Doors ile ilgili kitap bulursam okuyayım diyorum.

Var mı önerebilceğin?

senko said:

ben the doors'un ağır fanboyu olduğumdan heralde o film çok ta fazla hoşuma gitmemişti, the doorstan çok jim'i anlatıyor.
gönül isterdi ki bi ray manzarek bi robbie kreiger de anlatılsın. benim gözümde dahi adamlar bunlar, özellikle manzarek.
Sosyal ağlarda paylaş

küheylan said:

beni etkiledi baya ya, Doors'u 1 yıldır dinliyorum yani ağır fanı değlim de, baya güzel geldi film. hatta yeni kitap arayışındayken The Doors ile ilgili kitap bulursam okuyayım diyorum.

Var mı önerebilceğin?

senko said:

ben the doors'un ağır fanboyu olduğumdan heralde o film çok ta fazla hoşuma gitmemişti, the doorstan çok jim'i anlatıyor.
gönül isterdi ki bi ray manzarek bi robbie kreiger de anlatılsın. benim gözümde dahi adamlar bunlar, özellikle manzarek.

ray manzarek'in var kitabı light my fire diye, the doors günlerini anlatan o okunabilir...

john densmore'nin riders on the storm diye bi kitabı var da bunu bende okumadım nasıldır bilmiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...