Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

UEFA CUP kuralları değişti ve Beşiktaşa iyi haber!!!

SbNN

Öne çıkan mesajlar

TRABZONSPOR'UN HEM İKİNCİ OLARAK ŞAMPİYONLAR LİGİ'NE GİTMESİ HEM DE KUPA ŞAMPİYONU OLMASI GELECEK SEZON ÜLKEMİZİ UEFA KUPASI'NDA TEMSİL EDECEK OLAN BEŞİKTAŞ'IN ÖNÜNÜ AÇTI.

BUNA GÖRE BEŞİKTAŞ, SERİ BAŞI OLACAK VE BU YÜZDEN ÖN ELEME OYNAMAYACAK. BEŞİKTAŞ , NORVEÇ, İSVEÇ, BELÇİKA, İSRAİL, UKRAYNA GİBİ ÜLKELERİN TAKIMLARIYLA EŞLEŞECEK.

YENİ FORMATA GÖRE, 2 ÖN ELEMENİN ARDINDAN 80 TAKIM 1. TURDA YER ALACAK. UEFA KUPASİ GELECEK SEZONDAN İTİBAREN ŞAMPİYONLAR LİGİ GİBİ GRUP SİSTEMİ ŞEKLİNDE OLACAK. BEŞİKTAŞ BAŞARILI OLDUĞU TAKTİRDE TIPKI ŞAMPİYONLAR LİGİ GİBİ SEYİRCİ HASILATI, NAKLEN YAYIN GELİRLERİYLA KASASINI DOLDURACAK. UEFA, BAŞARILI OLDUĞU TAKTİRDE ÖZEL BİR ÖDÜL VERMEYECEK.[signature][hline]_NoelBaba_ ''Orkidin şarkısını her akşam televizyonda dinliyorsam Ajdarı(Vatana millete mal olmuş şahsiyeti) hayli hayli dinlerim'' der.Nane nane nane nanna nanna ne!!! :)
Sosyal ağlarda paylaş

boyle gidersek eğer seneye sonuncu bile oluruz.
Takımda değişim şart.
Milletin yuzune bakamıorz ya utancımızdan.
8puan ilerden kaç puan geriye dustuk.
R E Z A L E T !!!!![signature][hline][b]never ask me systematic questions all you do is talk I am coming at you full speed walk on the sidewalk. I will smack your motherfucken face this is not a fucken race so don´t make me chase and place you in space and erase. Cut that fricken noise I sit on the white section with the black voice you don´t have a choice my rap destroys.
Sosyal ağlarda paylaş

ben beşiktalıyım ama artık takımımdan pek bir ümidim yok bu sene.uefa'da rezil olmazsak iyi![signature][hline]I'm the Warrior of Life, I know the Reaper by name, I was born one foot in grave, I'm the Warrior of Life and my blood's running cold, I see pain wherever I go.
Sosyal ağlarda paylaş

ya grup sistemi daha bi kolay oluyo bence en azından stres kalmıyo pek yani onu yenemezsem bunu yenerim yine aynı hesaba gelir gibisinden grupta 4 takım olduğu için[signature][hline]_NoelBaba_ ''Orkidin şarkısını her akşam televizyonda dinliyorsam Ajdarı(Vatana millete mal olmuş şahsiyeti) hayli hayli dinlerim'' der.Nane nane nane nanna nanna ne!!! :)
Sosyal ağlarda paylaş

sistemi biraz daha açayım ben yanlış bilmiyorum önelemelerden sonra(ki bjk oynamicak gençler oynicak) 1. tur maçları normal 2li eleminasyon sistemiyle olacak. geçen takımlar 2. turda 5erli 8 gruba dağılacak. burda ilk bilmemkaç takım ve clden gelen takımlar elemeli devam edecek eskisi gibi.

yani grupların pek olayı yok sadece daha fazladan bayaa bi maç yapmış oluyorsun.

ha bu iyi mi kötü mü orası tartışılır çünkü uefa para vermeyebilir puanlara. bu durumda çok maç oynayarak takım yorgun düşmüş olur boş yere.

yani uefa vermiyorsa para kulüplere çok zararı olacak
Sosyal ağlarda paylaş

blackhaos dediğinden pek bişi anlamadım yahu hele hele o ilk cümle varya ilk cümle!!![signature][hline]_NoelBaba_ ''Orkidin şarkısını her akşam televizyonda dinliyorsam Ajdarı(Vatana millete mal olmuş şahsiyeti) hayli hayli dinlerim'' der.Nane nane nane nanna nanna ne!!! :)
Sosyal ağlarda paylaş

kimmiş o super yonetim gelen ?[signature][hline][b]never ask me systematic questions all you do is talk I am coming at you full speed walk on the sidewalk. I will smack your motherfucken face this is not a fucken race so don´t make me chase and place you in space and erase. Cut that fricken noise I sit on the white section with the black voice you don´t have a choice my rap destroys.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_NoelBaba_, 08 Mayıs 2004 10:35 tarihinde demiş ki:
BUNA GÖRE BEŞİKTAŞ, SERİ BAŞI OLACAK

valla bu da bu konu gibi olmasın da....
[signature][hline]when a man lies he murders some part of the world
these are the pale deaths which man miscall their lives
all these i cannot bear to witness any longer
cannot the kingdom of salvation take me home

:rock:To LiVe iS To Die:rock:

[Bu mesaj Cthulhu_ tarafından 08 Mayıs 2004 16:40 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

UEFA'ya renk gelecek gibi... Bence Beşiktaş 6 tane adam gibi adam ( en az biri yıldız olmak şartıyla ) alırsa en az yarı final oynar...[signature][hline]
_o_ _o_ _o_ _o_
..| ...| ....| ...|
./ ./ ./ ./
Tey,Tey,Teyyy..
Soldan Sağa:Paskal,Koraks,Tora ve Llama,Paticiğin Resmi,Tescilli Halaycıları..