Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Good,The Bad & The Ugly

stirner

Öne çıkan mesajlar

Bu akşam 22.00'de CNBC-e'de...

The Good The Bad And The Ugly, western tutkunları arasında gerçek bir efsane. Filmin 'iyi'si tabii ki Clint Eastwood. 'Kötü' rolünde ise kötü adam tiplemelerinin aranılan oyuncusu Lee Van Cleef var. 'Çirkin'i de Eli Wallach'ın üstlendiği film gizli bir hazinenin peşine düşen üç silahşörün macerasını anlatıyor.
Unutulmaz müzikleri, birinci sınıf düello sahneleriyle 'kült' statüsüne ulaşmayı hak etmiş bir film.
Üç önemli karakter, üç başarılı aktör tarafından canlandırılıyor.[hline]Yaşam boyunca aradığımız şey belki de budur,yalnızca bu,olabildiğince büyük bir üzüntü,ölmeden önce kendimiz olabilmek için...

[Bu mesaj stirner tarafından 15 June 2003 20:29 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

muhteşem "the man with no name" serisinin muhtemelen en ünlü filmi. gerçi benim favorim "for a few dollars more"dur, keşke onu da verselerdi..

sonundaki arch stanton'ın mezarı bölümünde keyiften ölünür..

So ou see my friend, there are two types types of people in this world. Those with loaded guns and those who dig. You dig.[hline]BonePART, the WJ Master 15 June 2003 02:37 tarihinde demiş ki:
abi soluyorum ya reha muhtar mehmet ali birand bide bizim bakkalın mixi senin sesin sam
Sosyal ağlarda paylaş

lee van cleef mi çirkin? adam noterden onaylı karizma abidesi, bu filmde hep adilik yaptığından öyle görünüyor olabilir. "for a few dollars more" da emekli albay mortimer olarak en başta yüzlerce metre öteden atta giden adamı aşağıya indirişi vardır ki keanu reeves felan halt etmiş..[hline]BonePART, the WJ Master 15 June 2003 02:37 tarihinde demiş ki:
abi soluyorum ya reha muhtar mehmet ali birand bide bizim bakkalın mixi senin sesin sam
Sosyal ağlarda paylaş

süperdi ya, kaç kere izlesem bıkamam. tuco mezarlığa ilk geldiğinde çalan o müzikle dönen mezar taşları sahnesi müthiş..[hline]BonePART, the WJ Master 15 June 2003 02:37 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

ehe sam bilir kesin
iyinin söyledigi
dünyada iki tip insan var
silahı dolu olanlar ve kazanlar

ehe falloutta vardı hatırladın mı sam ? :))[hline]Dark-dr benim adım
Adamı pvpde dagıtırım
Rastgele herkese saldırırım
Korkmam kimseden bi kişi dışında

Saygıyla eğilirim onu görünce
Ustamdır o benim pvpde
Canınamı susadın gidiyosun ölüme
Kaç hemen ordan onu görünce
Sen kralsın Popeye pvpde

[Bu mesaj Popeye tarafından 16 June 2003 01:51 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ehe bırak sonunu ya filmin bilmedigimiz bi yeri mi kaldı :)
yinede sufer eglenceli bi şekilde sonuna dek izledim :)

hatta mumkun mertebe filmin sarkısına ıslıkla eşlik bile etmeye çalıştım ama zor tabe beceremedik bu sefer.[hline]Bestiae sumus, ut non bestiae simus...

addrrrriiiaaaannnnnn aaddddrrriiiiiiaaaannnnnn
Sosyal ağlarda paylaş

for a few dollars more'u vermeyecekler mi acaba? esas o olsa abimle ben keyiften dört köşe olurduk. 89'da filan betamax'a çekmişti abim, çevirir çevirir seyrederdi onu.. :)

ekleme: popeye haklısın fo2'de de vardı, alem adamlar her filmden bişileri koymuşlar :)[hline]BonePART, the WJ Master 15 June 2003 02:37 tarihinde demiş ki:

[Bu mesaj Sam tarafından 16 June 2003 01:50 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sam, 16 June 2003 01:49 tarihinde demiş ki:
for a few dollars more'u vermeyecekler mi acaba? esas o olsa abimle ben keyiften dört köşe olurduk. 89'da filan betamax'a çekmişti abim, çevirir çevirir seyrederdi onu.. :)

ekleme: popeye haklısın fo2'de de vardı, alem adamlar her filmden bişileri koymuşlar :)[hline]BonePART, the WJ Master 15 June 2003 02:37 tarihinde demiş ki:

gecen hafta western kusagında zaten vermislerdi,tadına doyamadın galiba:D[hline]As a person who had discovered the reality of the life,he says:Blood never ends without the power of wisdom
Sosyal ağlarda paylaş

çarşamba kesin izliycem.
kaçırdım geçen günkünü.

sonuna yetişebildim.
ama çok güzeldi.

hele iki müzik var ya, tapıyorum o müziklere, sırf bu yüzden outlaws oynardım[hline]All right, you egg-suckin' piece of gutter trash! You always did like pushin' around people smaller than you! Well I'm smaller! Try pushin' me!
Wolverine, To Sabretooth
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonecrusher, 16 June 2003 10:34 tarihinde demiş ki:
çarşamba kesin izliycem.
kaçırdım geçen günkünü.

sonuna yetişebildim.
ama çok güzeldi.

hele iki müzik var ya, tapıyorum o müziklere, sırf bu yüzden outlaws oynardım[hline]All right, you egg-suckin' piece of gutter trash! You always did like pushin' around people smaller than you! Well I'm smaller! Try pushin' me!
Wolverine, To Sabretooth

Ya ben outlawsı nerden bulacam ya çok severdim o oyunu..[hline]Ya Olduğun Gibi Görün Yada Göründüğün Gibi Ol
:rock:Mevlana:rock:
BoO Jack
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Khirsah, 16 June 2003 10:10 tarihinde demiş ki:
said:
Sam, 16 June 2003 01:49 tarihinde demiş ki:

gecen hafta western kusagında zaten vermislerdi,tadına doyamadın galiba:D[hline]As a person who had discovered the reality of the life,he says:Blood never ends without the power of wisdom

o fistful of dollars'tı, benim dediğim for a few dollars more. lee van cleef oynuyor. şarkısı da en iyisidir bence, geçen akşam radyomuzda çaldım hatta.. :)[hline]BonePART, the WJ Master 15 June 2003 02:37 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...