Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Superman ieotdeon sanai / A man who was superman (2008)

SoulCube

Öne çıkan mesajlar

Netteki altyazısı bana aitken divxplanetteki çakalların benim çevirimi başkası çevirmiş gibi upload ettiklerini de söylemeden edemiycem.
nerden mi biliyorum.altyazı çevirirken bir iki ufak kelime hatası veya kendime has şeyler yazıyorum ve aynı şeyi onda da görünce e dedim yuh.
Sosyal ağlarda paylaş

iyide her filmin kendine ait bir başlığı olmalı.
benim sabitlenecek topicten kastım bir genel başlık açılır orada kullanıcılar filmlerin forum içi linklerini koyar kolay ulaşabilir..
tek bir başlık içersinde her filmi koyupta üzerine yorum yapmaya kalksak topic kirlilikten başka bişey olmazdı.
Sosyal ağlarda paylaş

Toplamayın filmleri bir başlıkta. Her amerikan filmine ayrı başlık mı açıyoruz?Hayır. Her NBC veya Sci-Fi Channel dizisine ayrı başlık mı açıyoruz?Hayır.

Soulcube konu başlıklarını ard arda açtığı için çok göze batıyor o kadar. Bir kaç güne konu başlıkları oturur, bir kısmı geri sayfalara düşer.

Ayrıca 20 tane filmin olduğu konu başlığında 1 filmin spoiler'ı verilip tartışılır mı? Olmaz öyle şey.
Sosyal ağlarda paylaş

bunu düşündüğüm içn yaptım bende.
ama dediğim gibi bir başlık altında linkler verilirde forum içindeki özgün başlığa yönlendirilirse çok daha sağlıklı olur.
Hem asya filmlerine merakı olanlar oradan beğenilen filmlerin isimlerini yazmış olur hemde diğer yandan bu filmler için tartışma alanı da olmuş olur.

birde bu film başlığı filmle alakasız bir sürü mesajla doldu ona üzüldüm...
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...