Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

MMO'lar çok mu sıradan kaldı?

Chewy

Öne çıkan mesajlar

Reogmar said:
şimdikiler öyle değil yolun zaten çizilmiş sen sadece onun üstünden gidiyorsun.neden özgürlük veren bir oyun yok anlamıyorum ayrıca bence şirketler anlamalı artık grafik hiç bir şey,atmosfer ve oynanabilirlik her şey.

Şirketler bunu zaten biliyor ama oynayıcılar bilmediinden şirketler aynı oynu evirip çevirip biraz daha ışıltı ekleyip piyasaya sunup parasını kazanıyorlar. Şirketler neden o kadar zaman ve para harcayıp UO gibi yapılması zor alışılmışın dışında bir oyun yapsınlarki. Ayrıca yapsalar bile kim oynucakki. Oynayıcılar ne zaman grafikten sıkılıp içerik isterler işte o zaman oyunlar gelişir. MMORPGnin gelecekte herkez için vazgeçilmez bir kavram olucağı kesin ancak oynayıcılar kaliteyi grafiğe bakarak belirlemeye devam ettikçe daha çok uzun yıllar o günleri göremiycez. UO'daki potansiyelin fark edilmesine daha çok uzun yıllar olduğu kesin çünkü 6-7 yıldır MMORPGde hiç bir ilerleme yok, sadece lvl sistemi üzerinde dönüyor. Bi 10 yıl sonrada cs online, cod online, age of empires online, gta online gibi oyunlar çıkıcak. Onların modası geçcekte UO'ya sıra gelcek o zamanlara kadar UO kalırsa tabi..

Her zaman hayalini kurduğum UO tarzında her açıdan mükemmel bir oyun elbet bir gün çıkıcak ancak o günleri görebilecek kadar uzun yaşıyacağımı hiç sanmıyorum..
Sosyal ağlarda paylaş

Abi size önerebileceğim mmorpg Granado Espada. Deli oyun.Bende 512kb kablonet olduğu için indirmeye üşeniyorum açıkcası :D Alayını silip süpürür.Ilk görünüşte Kore grind mmo su gözüküyor ama değil :D çok güzel...

YUTUP LİNK'i alın gayet ii :D BOSs tokatlarken :D

3 karakter birden yönetebiliyorsun.

Ama ben city of heroes gibi bi oyun istiyorum daha çok skill base class sucks :D insallah öyle bir mmorpg gelirde.Duvarlarda koşarız Yada flash gibi bi anda ordan oraya zınk koşarız :D Sci fi istiyor insan Günümüz yada nano age istiyor :(
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...