Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Patch 3.0.8 PTR Notes

Nessarien

Öne çıkan mesajlar

deadwoll said:
Arma said:
dps meter a kafam girsin. 1. olmak için dps yapmaması gereken yerde dps yapanlardan nefret ediyorum. Bazı bosslarda cast yapmayın kaçın diyoruz. Adam 1. olmak için cast yapıyor ölüyor.
overagro da cabası.

Bir rupture vurayım, 2 evisct çakayım, frostfire casti 0.2sn kaldı ha gayret, life drain bitsin azcık asdasfa. DPS'in ölmeden önceki son düşünceleri genelde.

Helcaraxe said:
mesela malygos da dk olarak grubun içine spark çekiyom insanlar okadar kör ki dps yapmio sparka , malygosa gidio boşu boşuna

Oha lan, bunları okuyunca VAY AK ile gurur duyuyorum, herkes görev adamı, herkes işini yapıyor arkadaş.

Böyle hırtolar hiç yok aramızda.
Sosyal ağlarda paylaş

Spidee said:
deadwoll said:
Arma said:
dps meter a kafam girsin. 1. olmak için dps yapmaması gereken yerde dps yapanlardan nefret ediyorum. Bazı bosslarda cast yapmayın kaçın diyoruz. Adam 1. olmak için cast yapıyor ölüyor.
overagro da cabası.

Bir rupture vurayım, 2 evisct çakayım, frostfire casti 0.2sn kaldı ha gayret, life drain bitsin azcık asdasfa. DPS'in ölmeden önceki son düşünceleri genelde.

Helcaraxe said:
mesela malygos da dk olarak grubun içine spark çekiyom insanlar okadar kör ki dps yapmio sparka , malygosa gidio boşu boşuna

Oha lan, bunları okuyunca VAY AK ile gurur duyuyorum, herkes görev adamı, herkes işini yapıyor arkadaş.

Böyle hırtolar hiç yok aramızda.

İnsan guildlerinde küfür yasak olduğundan ve kibarlık söz konusu olduğundan böyle şeylere cürret edebiliyor oyuncular ama VAY AK'ta siz çok ağır sövüyorsunuzdur, normal yani görev adamı olması herkesin :P
Sosyal ağlarda paylaş

Blizzardın bir lafı vardı.

Neymiş efendim kimseyi kimseye muhtaç bırakmayacağız. İşte bakın mıy mıy palada mt olur (sie), Warriorda olur, Dudu da olur. Madem böyle düşünüyorsun neden 2 günsonra ağlamaya başladın, AOE shamanın işi diye? Neden MC yapılacak encounter koydun?

shamanın mı yok? al priestini CoH spamlasın. O büyünün öyle olmasının sebebi budur. Saçmalıktan başka birşey değil. 2 gear çekip CoH spamlayan herkez imba priest zaten oyunda.

Senin Mendinginden renewine kadar birsürü skilin var. Eskiden daha zevkliydi oynaması 3 greaterla 2 flashla falan oynardı oyuncular. Ne atacaklarını seçerlerdi. Şimdi genelde ooc5 e göre takılıyorlar.

CoH'un gücü doğal olarak arttı. Oyun ilk çıktığında CoH ile ilgili priestler zırlardı "vay efendim ne boş skill hiç heallayamıyor!" "bu ne mana emen skilldir 5 para etmez." Spell damageları artınca bunlar gitti tabi. Bana sen noobsun niye bunu aldın diyen adamlar spell damageları artınca direk CoH a döndüler.

Priestin yeri ne direkt healdır, ne aoe healdır ne Hottur. TBC ile bizi tüm healarların efektif bir hibridi yaptılar. Sonra tek skile bağlı aşırı dengesiz olduk. Şimdi bunu CD gibi salak bir nerfle düzeltip, eski her işe yarayan göze batmayan kahraman kimliğine büründürmeye çalışıyorlar tekrar. Mlygos u da yapan yapıyor diyorlar, encountera nerfe gerek yok diyorlar.

Burda başka bir sorun çıkıyor. Yüzbinlerce oyuncunun bulunduğu pastadan sadece minik bir parça bu Dungeonları görebilecekse yapmaya gerek yok diyorlardı. 10 man 25 man bundan koydular. Adam 25 kasacak derecede oynayamıyorsa bile 10 man pug kasar birşey yapar hallederdi bossları görme zevkine erişirdi. Peki, ya yeni başlayan adamlar zaten malygosu düşük bir şansla keserken şimdi nasıl kesecekler? Kesemeyip zırlayınca biz bu bossu yapamıyoruz imkansız yapmışsınız diye, Blizzard ne yapacak? Patch çıksın belli olur.

İyi priest kötü priest belli olacak bu patchle. Bence sinirlenmek yerine sevinmeniz lazım. Nerde flash nerde greater kullanım, PoH i nerede atmanız gerektiğini bilen özetle "classına hakim" priestseniz zaten sorun yok, ha CoH spam ftw iseniz birazcık iş zorlaşacak tabi.

Damage meterda 1. olmak zaten kendini kandırmanın en güzel yolu. CoH olmadan da 1. olursun. Serbest bıraksınlar seni, gene 1. olursun. Bossu keserken sen üstüne düşen görevi yapamıyorsan 1. değil 2. sırada gelene 70 milyon fark bile atsan hiç bir işe yaramazsın demektir. Senin metren recount veya wws değildir, sana verilen targetı rahatça ayakta tutup, gerektiğine yakındaki targetlara yardım sağlayıp sonuca ulaşmandır.
Sosyal ağlarda paylaş

Biz razuyu egzantrik bi yolla kesmek zorunda kaldik serverler donuyor priestler lagspikede boss 60% hp civarındayken dottan yattı tauntlu classlar uzak köşere koşup sıra ile taunt kastı öyle öyle kesdik yani ekleseler addları mclemeden kes achievementi olacak.
Sosyal ağlarda paylaş

Regalya said:
Biz razuyu egzantrik bi yolla kesmek zorunda kaldik serverler donuyor priestler lagspikede boss 60% hp civarındayken dottan yattı tauntlu classlar uzak köşere koşup sıra ile taunt kastı öyle öyle kesdik yani ekleseler addları mclemeden kes achievementi olacak.

Harbiden çok komediydi o gece bence de achivement lasım ona :P
Sosyal ağlarda paylaş

Regalya said:

3 hunter Distracting Shot kullanarak dolandırabiliyormus bossu ortada. bi video linki vardı biyerlerde bununla ilgili ama bulamıyorum şimdi. denemeye değer gibi görünüyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi druid filan kalksın o zaman.

Warrior'lar ağlıyordu zamanında druidler tanklık görevimizi aldı diye, bugün priestler ağlıyor healer biz olacağız en iyi diye.

Blizzard hybrid sınıfların o haliyle devam edemeyeceğini -bence- haklı olarak gördü ve bugünkü duruma geldik.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya eyvallah bende katılıyorum blizzin yaptığına. Bencede doğrusunu yaptı. Ama warrior örneğini gösteriyosanız, ben bi healer olarak normal bi warrior mu normal mi druid mi derseniz tank olarak druidi seçerim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...