Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İnternetle ilgili çoğunluğun kanayan yarası

Chaotic

Öne çıkan mesajlar

Şimdi bu internet bölümünü takip ediyorum anladığım kadarıyla dünya üzerinde baya bi site var çeşit çeşit.
şimdi ben bi facebook a giriyorum bi paticiğe giriyorum bazende youtube a o kadar.
peki diğer siteler ne?
yani nası haberimiz olcak. www.super.com yazıyom mesela deneye deneyede olmuyo. yani siz bu kadar siteyi nası öğrendiniz. koca derya resmen internet. böyle ben mesela inşaat mühendisliğiyle ilgili olsun bilimle sanatla ilgili olsun birsürü şey öğrenebilirmiyim mesela? uzay falan.
Sosyal ağlarda paylaş

abicim amaçsızca internetin başına oturursan kullanmazsın tabi. İnternetin en büyük olayı senin istediğin bilgiye kendin ulaşabilmen. TVde ööle değil mesela, bi sürü hede var hangisi uygun denk gelirse izlersin. Bu tamamen sana bağlı. E tabi amaçsızca başına oturursan bişey de bulamazsın. 4chan youtube ıvır zıvır dolaşırsın ööle.
Sosyal ağlarda paylaş

işte ben diyomki böle televizyon izler gibi sitelerde gezemiyozmu o bize çıkarsa böyle şeyler olsa
stumble dan ümitliydim ama chrome için add on u yok malesef.

burdada sadece onilne oyun siteleri ve torrent tracker geyikleri dönüyor adam gibi site tanıtan yok. hele zaten doğa bilimleri ile ilgilenen hiç yok
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...