Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

VAY AK - Naxxramas LAN Party

xunn

Öne çıkan mesajlar

WoW oynamaya gidiyoruz zaten Sina. Koş denklemlerle oyna göreyim seni.

Evi yakın olan biri varsa ayarlamaya gitsin, yoksa ben açtım topiği giderim ben.(Biliyorum ki listede olanlardan 3'ünün evi hemen dibinde. Ama delikanlılığımı da yapıyorum. Prim için anamı satarım.)
Sosyal ağlarda paylaş

Şu kadıköy adeksi deniyelim bakalım. Yarın mümkünse biri gitsin konuşsun. Şimdi yeni liste şu

1)axedice (tank)
2)Mulgear (offtank)
3)Saeros izmirden / Fizban istanbuldan(healer)
4)Dela (4h e kadar dps, sonrasında heala döner)
5)Kaede (healer, yada bu respecler)
6)Spidee (dps)
7)Mortis (dps)
8)Madboy (dps)
9)Xunn (dps)

Son slot boş ve dps lazım. Lan partiye gelen olursa direk ona veririz slotu, yoksa dralnudur poptur alırız birini.
Sosyal ağlarda paylaş

xunn said:
WoW oynamaya gidiyoruz zaten Sina. Koş denklemlerle oyna göreyim seni.

Evi yakın olan biri varsa ayarlamaya gitsin, yoksa ben açtım topiği giderim ben.(Biliyorum ki listede olanlardan 3'ünün evi hemen dibinde. Ama delikanlılığımı da yapıyorum. Prim için anamı satarım.)

üvey olan mı?
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:
Adam hem salak hem de unutkan. Of. Biz 8-9 gibi gider bf falan atarız. Sen kaçta gelicen?

Bide popa özenip gizem adamı olmaya çalışan fizban ve dralnu, siz de gelsenize olm

edit : Abi keşke TUNCA da gelse lan. Her tren açtığında yere yatırır altını değiştiririz.

bi gün nasip olursa trenimi alıp gelirim
Sosyal ağlarda paylaş

Aradım şimdi adamları buyrun gelin dediler. Klasik akşam 8 sabah 8 olur. Yalnız fiyat yiyecek içecek konusunda bi fikri yoktu, yarım saat sonra tekrar arayıp onları konuşucam. Şimdi bu listeden gelemeyecek olan var mı?

Mulgear
Dela
Kaede
Spidee
Mortis
Madboy
Xunn

Benle birlikte 8 oluyor, fizban ve dralnu gelse tam kadro çıkıcaz. Bu arada kadıköy adeks şifa hastanesinin yanındaymış, yerini bulamayan falan olursa iner rıhtımdan alırız.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...