Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

VAY AK - Naxxramas LAN Party

xunn

Öne çıkan mesajlar

kadıköye adeks açıldı, makineler falan inanılmaz, 80den fazla makine var. isterseniz sadece guild lan raid diil de, lan party şeklinde bir organizasyon düzenleyin. 8-12 raidinizi yapın, sora da cod4 jk2 ne varsa patlar artık..

edit: hem kadıköyde olması hem de "adeks" olması nedeniyle öle söliyim dedim. bi akşam gittiğimizde daha yeni açıldığından dolayı sadece biz vardık ve servis tayfa da beşiktaş gelme çocuklardı. sorun olduğunda direk çağırdık (hoş sorun çıkmadı adam gibi fatallık ama..) direk çözdüler falan. kadıköy olsun bizim olsun. trip gibi pahalı da değil en azından.
Sosyal ağlarda paylaş

Cumartesi geldim istanbula bizimkilerle buluştuk, akşam 3 te eve geldim. Pazarda dedemlere geçtik, orda kalıyorum şimdilik. Bugün kurban ve misafir karşılama ile geçti. Yarın da büyük ihtimalle dedemlere şöförlükle geçer. Bayramın 3. gününden itibaren boşum. Ciddi ciddi bir LAN party çıkıcaksa (ve gökçen bana tokyo dan hediye aldıysa) bileti hafta sonuna hatta pazar akşamına falan alırım. Yoksa hafta içi erkenden otobüs bileti almaya kasıcam kırıkkaleden rahat rahat kendi makinemden giricem.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...