Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

öpüşürken uyuyakalma hedesi

Whiplash114

Öne çıkan mesajlar

dasaaa said:
Baggio said:
Hiç okumayan denk gelmedi mi lan, sağdan soldan duyduğum spoilerı vermiştim mis gibi :p

sen spoiler görmemişsin olm!

http://www.youtube.com/watch?v=eawlZjqho4w

Adilik lan bu :p

O turnuvada İtalya finale çıktıysa Baggio'nun her maç 9.9'luk oynamasıyla çıktı, kaldı ki bu son penaltı değildi, öyle bir durumdaydı ki Baggio atsa bile Brezilya bir sonrakini attığı sürece yine bitecekti iş, falan filan.

Ühü :p
Sosyal ağlarda paylaş

sırf o maç olacak diye küçücük veletken o saate kadar iyi dayanmıştım böyle
ilk 15 dk gizlice yorgan altından izliyodum
sonra peder farketti "kalk adam gibi izle lan" dedi bende böyle bi sırıtmayla kalktım izlediydim hey gidi hey çok üzüldüydüm o penaltıyı kaçırdığına ama
UYUYA KALMADIM AMA GÜZEL TARAFI O
Sosyal ağlarda paylaş

sene kaç bilmiyorum where is carmen sandiego mu ne oynuyoruz gece.. annem, teyzem falan uyuyor muyuz diye kontrole gelirken ayak seslerinden (niye geliyorlarmış ki uyuyup uyumadığımıza) monitörü kapatıp giriyorduk yatağın içine.

tabii çocuk aklı, bilgisayarın hızar gibi sesini kaale almayıp kandırdığımızı sanıyorduk işte..
Sosyal ağlarda paylaş

O değil de neden hep bu tip topic açılıyor onu anlamıyorum. "Şöyle tuttum böyle çaktım eyvah hamile kalırsa naparım, eve getirdim yiyişirken uyuyakaldım o kadar umrumda değil yani artık bu işler" falan gibi hep topicler, hiç "öldü bitti benimki" diye topic açan yok. Cem Yılmaz diyor ya "herkes bazukayla fotoğraf çektirir, paspasla kimse çektirmez" diye, resmen o hesap.

Gerçekte yaşadığı tatminsizlikleri roleplay ile unutmaya çalışan bir kesim sanırım bu topiclerin sahibi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...