Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Wotlk Jewelcrafting - para kazanma

Astral

Öne çıkan mesajlar

jc hala bok gibi para kazandırıyor.saronite çok ucuzladı bu madenlerin 3sn de komple kazılmasından sonra.stacki 25g bizim serverda,500g a 20 stack çekiyosun bi vuruyosun prospecti,zaten 5 tane scarlet ruby çıksa hiçbişey çıkmasa yine 16 agi gemi 120g oldugu için her türlü parayı çıkarıp kâra geçiyosun ki bitek ruby de çıkmıyo hani,agi hit agi crit monarch topaz,twilight opal zart zurt...ama sky sapphire ve forest emerald in hangi kesim gemi olursa olsun vendor trash direk.max 5g ah de.o yüzden prospect ederken forest emerald ve sky sapphire çıkmasın diye biraz dua etmek gerekiyo.
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:
abi niye olayı "prism" e baglıosunuz?

gem fiyatları düşüşü = tek click mine toplama + prism + badge ile gem alma.

bunların toplamının sonucudur.

ve bc de de böyle olmuştu. epic gemler geldiğinde yine bi döneriz köşeyi merak etmeyin :D

ayrıca,badge ile gem alan enayi oldugunu sanmıyorum.çok az bi paraya alabilecegin şeyleri neden parayla alınamayan bişeyle alasın ki?hadi badgele alınıcak hiçbişey kalmadı,offspec e bile,alt chara bile gibi mazeretler olabilir ama bunlar da pek sağlam değil çünkü 3.1.0 da yeni badge rewardlar gelicek.3.1.0 4 ay sonramı geliyo?evet en erken.ama yinede millet öküz gibi biriktirmeye başladı + artık gearı oturmuş insanların çogu daily hc bile yapmıyor,çok nadir yapıyor ki adam haftada 20 badge toplasa yeni badge itemları gelene kadar yine yeterli badge i biriktirmiş oluyor.

şu oyunda 1 kişi oldugunu sanmıyorum badge ile gem alan.
Sosyal ağlarda paylaş

Masquerade said:
ama mine konusunda haklısın.

40g olan titanium bar 15 gold
50 goldlara satılan saronite stacki 20-25 gold arası. ordan da kaynaklanıyor.

25 golddan saronite alıp kırmak cidden para kazandırıyor mu :p

harcadıgın paraya oranlaysa,evet.

ya serverdan servera gem fiyatları değişiyo ama şöyle diyim,yinede bi harcadıgın kadar kar edersin.500 harcar 1000g alırsın mesela.
Sosyal ağlarda paylaş

Lorrotar said:

ruby - 100g

4x monarch 300g

2x autumn = 150g

3x opal = 100g

ruby - 95 gold
4xmonarch - 150 gold
2xautumn - 60 gold
3xopal - 100 gold

:( 100 gold zarardayım...

zaten şu an gem kesmiyorum bol bol toplansın. ulduar patchi ile yeni sezon, badge item gelecek. gem piyasası canlanır eminim o zaman.
Sosyal ağlarda paylaş

Masquerade said:
Explorer/Elder/Proto Drake/Loremaster/Champion of the Frozen Wastes/ Buyse Jenkins'sin sen fdsgfsd. gold fix 10k dır zaten sende asfsad.

valla satsam mı karakteri hazır para ederken diye düşünüom ciddi ciddi. gavur ellerinde 1000 avrodan aşağı etmezdi burda millet kınayta para verio wowa değil :(
Sosyal ağlarda paylaş

Aslında olay tamamen scarlet ruby ile orantılı benim için. Dün 2 stack saronite aldım 2 monarch 2 scarlet ruby cıktı direk 220g demek gemleri satarsam. 25x2g'a almıştım 2stacki yani guzel kar ettim. Ama bazende alıyorsun 10 stack toplasan 100gluk item çıkmayabiliyor. Şans tamamen.
Sosyal ağlarda paylaş

KAsması yaklaşık 2-3k arası suruyor. Ne zaman ki saronite prospectliyorsun (400skill) ondan sonra para kazandırmaya başliyor. Ve arada bazı bölümler var skill almak resmen işkence yani parası neyse vereyim desende alamıyorsun skill cunku AHDe yok o item. MEslea 40 tane aquamarine gerekebiliyor belli bir aralıkta skill almak icin veya ne biliyim star ruby lazım 30 tane veya citrine arıyorsun 30 tane vs vs vs.
Sosyal ağlarda paylaş

Lorrotar said:
Dworgian said:
abi niye olayı "prism" e baglıosunuz?

gem fiyatları düşüşü = tek click mine toplama + prism + badge ile gem alma.

bunların toplamının sonucudur.

ve bc de de böyle olmuştu. epic gemler geldiğinde yine bi döneriz köşeyi merak etmeyin :D

ayrıca,badge ile gem alan enayi oldugunu sanmıyorum.çok az bi paraya alabilecegin şeyleri neden parayla alınamayan bişeyle alasın ki?

bizim guild main tankı ve bikaç kişi daha 1000emblem of heroism achievmenti yaptı. alabilecekleri şey sıfır.

ki biz hala 2 günde content clear demiyoruz :)

arızalı h.core adamların ellerinde zibilyon tane gem vardır, var.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...