Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

T7'ler hakkında Yorumlarınız...

Synergenx

Öne çıkan mesajlar

Consept Art elemanları suan T8 Ve T9 cızımlerıyle ugrasıyorlardır. Hatta Tier olayına bambaska bır boyut bıle katacak yenılıklerle karsımıza cıkabılır Blizzard neticede Wotlk ile sahane bır cıkıs yaptı bunun gear acısındanda eksık kalmasını ıstemez.

Naxxramas zaten vakti zamanında en iddialı en özen vererek yaptıgımız en begendıgımız dungeonumuz oldu dıyen blizzardın noltaljısıydı lore'a da uygundu (lich king'indi geri cagırdı...) o zaman bosslardan ne dusuyorduysa sımdıde benzerı dusuyor tıpatıp aynı degıl ama sorunda degıl. zaten kötü de değil (bence) Hem bunu tamamlayan unsurlarda var pelerin bot eldıven dagger/sword/mace/shield/staff/bow/xbow vs vs bunlarla bakın bırde. hem gecıs icin gıyecegınız bu gearlara adamlar cok ozenmıyorsa bu da anlasılabılır bır durum soyle kı adam t7 seti tamamlamak ıcın 10 kere naxx farm yapıyor ertesi gun upgrade babında saglam bı shoulder buluyor karizma marizma demeden pat dıye degıstırıyor. ee sholulderı cıktım ne kaldı setten?

Şikayet etmeyelim bardagın dolu tarafını görelim sabredelim.
Sosyal ağlarda paylaş

Yav Druid haric classlar yıne ıyı kotu guzel cırkın tier/random falan bıseyler yapıp yakıstırıyoda benım main Druid suan artık baydı yav su formlarımıza bı ayar cekseler yada bear/dire bear/xyz bear falan gelse de oyle degısse goruntu aynı sey cat ıcınde gecerlı hadı swim ve travel formu gectım onları bu halıyle kabul edebılırım nolsa pek sorun olmuyo.

Bu da olmadı gıydıgımız zırh soyle formdada yansısa...

-Golden kompastaki Armored Bear yada Wowdaki Armored Bear Mount tarzı bı olay... Gerci metal giyemıyoruz armor derken zırh derken aklınıza o tur gelmesın ama ametal sert bişeylerde olamaz degil tabi :)

*İddiasına varım Feral Tier 20 bu dedıgım gibi olacak :D Blizzard en sevdigi class feral druid diye okumustum bır yerlerden.Hani torpilimiz!
Sosyal ağlarda paylaş

Gangren said:
Druid Shapeshift görsel değişiklikleri Minor Glyphler ile sağlanacak.

Hatta vardı bunlar betada bildiğim kadarıyla, şimdi neden kaldırıldı anlamadım.

Betada vardı birkaç tane görüntü değişikliği içeren Gylph evet. En son patchlerden biriyle de druid formlarının görünümleriyle ilgili birşeyler yapacaklarını söylemişlerdi ama bakalım... Yapsınlar artık bir zahmet...
Sosyal ağlarda paylaş

Anlasilan T7 paticik alemini sarmadi, bakalim T8 ne olacak. Yanliz hakkaten artik yeni biseyler getirsinler ya, naxx geldi gene bunaldim terlemeye basladim o T3'umsu setleri gorunce, item dusuyor elim gitmiyor bidlemeye. Hele bu bizim 4xT6 kod adli curse'umuz yok mu, ona da lanet olsun ya. O T6lar kalacak diyor adam resmen, of be itemizasyonunu sevdigimin blizzardi, bi kerede biseyi adam gibi dusunde yap be :/
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...